Skocz do zawartości

[S] Focal K2P, Audio Art 140.4, Impulse SD1500, 2x RF HX2 2210, kondensator Hifonics 2F i ACR 1F, przewody zasilające 50mm2 2x4,5m, tunel BR MONACOR


Naix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w związku z tym że mam na oku pewien samochód w dobrej cenie jestem zmuszony wyprzedać moje dotychczasowe audio.

Cały sprzęt*  który tu sprzedaje jest aktualnie zamontowany w moim obecnym samochodzie i jest w 100% sprawny.

*poza alpiną i kondensatorem 1F które są również 100% sprawne ale poprostu leżą sobie na półce zastąpione odpowiednio przez RF 200ix i konda 2F.

1. Radio Pioneer DEH 88 RS stan dobry + mam do niego kieszeń montażową, instrukcje PL (ksero), kostke ISO, kostkę RCA. Cena 600zł

2. Woofery Focal K2P, stan bdb, grają bardzo dobrą średnicą i mocnym kickiem. Cena 500zł

3. Wzmacniacz Rockford 200ix DSM, świetny wzmacniacz bardzo dynamiczny. cena 430zł

4. Wzmacniacz Alpine MRV T505 tani i bardzo fajnie grający wzmacniacz brzmienie dynamiczne grał u mnie na wooferach ale zastąpił go RF 200ix ze względu na większą moc, stan dobry+ cena 220zł

5. Wzmacniacz Audio Art 140.4 bardzo fajny detaliczny ale nie ostry, w komplecie rzadko spotykane kostki do podłączenia głośników Cena 400zł

6. Wzmacniacz Impulse SD 1500 bardzo mocny i przy tym tani jak na swoje możliwości monoblock, 1500W RMS w mostku na 1 ohm ,750RMS w mostku na 2 ohm i 350 w mostku na 4 ohm. Na wzmacniaczu brakuje plastiku z napisem impulse. Cena 580zł

7. Głośniki basowe RF HX2 2210, 2 sztuki stan bardzo dobry, lepiej grających przetworników na suba nie słyszałem cena 600zł za sztukę.

8. Tweetery GMS 1929, tweetery są nowe na gwarancji używane może z 2 miesiące, cena 240zł

9. Kondensator Hifonics 2F model XX-CAP 2000D stan bardzo dobry cena 200zł

10. Kondensator ACR 1 F stan bobry cena 100zł

11. Przewody zasilające (spawalnicze, 100% miedzi) + i - w peszlu ochronnym który miejscami się trochę przetarł gdy był przeciągany przez ciasne miejsca dwa kawałki po około 4m zakończone z jednej strony konektorem oczkowym, dokładnie nie pamiętam ile mają długości a nie zmierzę bo są cały czas w samochodzie, z tego co pamiętam około każdy przewód ma około 4 metry + zakończone z jednej strony dodatkowe kawałki przewodu idące od kondensatora do rozdzielacza zasilnia około 30-40 cm długości + przewód między klemę a oprawkę bezpiecznika. cena 190zł komplet

12. Przewód RCA 5 metrów Macrom M2LC cena 40zł

13. Przewód RCA 5 metrów Sinuslive CA50 cena 35zł

14. Przewód RCA 1 metr HAMA   przewód nie ten z najtańszej serii, gruby z solidnymi końcówkami ekranowany cena 20zł

15. Przewód RCA 1 metr Macrom cena 20zł

16. Tunel BR MONACOR MBR-80M jak nowy cena 50zł.

 

Oferty ważne do odwołania, jeżeli ktoś mi sprzątnie furacza sprzed nosa to cały sprzęt zostaje u mnie ;)

 

Do cen należy doliczyć koszty przesyłki, zdjęcia jeżeli by ktoś chciał mogę wysłać na maila.


Nie dopisałem przekroju przewodu zasilającego jest to przewód o przekroju 50mm2

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualne :




1. Woofery Focal K2P, stan bdb, grają bardzo dobrą średnicą i mocnym kickiem. Cena 500zł

2. Wzmacniacz Audio Art 140.4 bardzo fajny detaliczny ale nie ostry, w komplecie rzadko spotykane kostki do podłączenia głośników Cena 400zł

3. Wzmacniacz Impulse SD 1500 bardzo mocny i przy tym tani jak na swoje możliwości monoblock, 1500W RMS w mostku na 1 ohm ,750RMS w mostku na 2 ohm i 350 w mostku na 4 ohm. Na wzmacniaczu brakuje plastiku z napisem impulse. Cena 550zł

4. Głośniki basowe RF HX2 2210, 2 sztuki stan bardzo dobry, lepiej grających przetworników na suba nie słyszałem cena 600zł za sztukę.

5. Kondensator Hifonics 2F model XX-CAP 2000D stan bardzo dobry cena 190zł

6. Kondensator ACR 1 F stan dobry cena 90zł

7. Przewody zasilające (spawalnicze, 100% miedzi) + i - w peszlu ochronnym który miejscami się trochę przetarł gdy był przeciągany przez ciasne miejsca dwa kawałki po około 4-4,5m zakończone z jednej strony konektorem oczkowym, dokładnie nie pamiętam ile mają długości a nie zmierzę bo są cały czas w samochodzie, cena 190zł komplet

8. Tunel BR regulowana długość MONACOR MBR-80M jak nowy cena 50zł.
 

Reszta sprzedana.

 

Moda proszę o zmianę tematu na: " Focal K2P, Audio Art 140.4, Impulse SD1500, 2x RF HX2 2210, kondensator Hifonics 2F i ACR 1F, przewody zasilające 50mm2 2x4,5m, tunel BR MONACOR"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...