Skocz do zawartości

Głośnik basowy - 2000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko do forumowiczów znających się na rzeczy. Chcę w końcu usłyszeć bas w moim autku, mowa tu o audi a3 8l 3d. Nie będę pisał, co brałem pod uwage a czego nie, po prostu doradzcie mi sprzęt, skrzynka, czy to też będzie głosnik w półke, obojętne, ważne aby był bas a nie łupanie jak w 99% samochodów.Kwota jaką dysponuje to 2000zł, możliwe że jest to za mało. Wzmacniacz i reszta później. Najpierw chce wiedzieć czy znajde głosnik basowy (ew. w półke), a nie podrzędną skrzynke "basową" w której tak naprawde basu nie ma. Wiadomo, najlepiej jak najtaniej, mam nadzieję ze tutejsi forumowicze słyszeli choć raz prawdziwy bas i dadzą mi konkretną odpowiedź. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


radio ? 
piece ? 
sub ? 
skrzynia ?
zestaw przedni ?? ?? 

 

Za 200 zł będzie już coś z uesbe :)

 

Gucia Orek za 1700 zł :)

 

2 x RE SE 12d4 1000-1200 za 2 szt używki chyba się znajdą :)

 

Za 3- 4 stówki może ktoś zrobi skrzynkę na zamówienie (cenowo strzelam) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie trochę tekst że ze skrzynki basu nie ma. Tylko i wyłącznie skrzynia a nie żadna tam polka. Jeśli na przetwornik(i) 2tys to zasilanie musi byc fest żeby kasy w bloto nie wyrzucić tj kable 70mm, alternator, pożądany akumulator, skrzynia odpowiednio policzona pod glosnik i auto. To będzie na lekko 3tys plus piec podobnie. Nie ma sensu kupowac drogiego glosnika i zasilać go buszmenem na kablach8mm. Użytkownicy tego forum nie tylko słyszeli dobry nas ale także go "produkują" od ciśnieniowego basu po ten SQ. Powiedz kolego ile masz na ten cel i jakie auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...