Skocz do zawartości

Soundstream RW-12 Budowa skrzyni


kolo021
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! jestem tutaj nowy i mam pytanie czy pomoze mi ktos zaprojektowac skrzynie pod glosnik http://www.soundmaster.com.au/Soundstream-RW-12-Reference-12inch-Subwoofer/RW12 chcial bym tez wiedziec jaki ma byc to rodzaj skryzni czy bass-reflex czy mzoe zamknieta? sporo czytalem ale dalej nie ogarniam jak zbudowac taka skryznie zeby gralo to dobrze. audio bedzie zamontowane do civica IV sedan i stad pytanie czy ejst ktos an tyle mily zeby pomoc mi ogarnac wszystko zwiazne z budowa takiej skrzyni?? Pozdrawiam

post-13284-0-82826100-1383824503_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używamy jak zwykle Regulamin http://www.strefacaraudio.pl/topic/328-regulamin-dzia%C5%82u-wejd%C5%BA/

2. Parametry głośnika:
3. Rodzaj słuchanej muzyki:
4. Grubość materiału z jakiego będzie wykonana skrzynia:
5. Wymiary bagażnika: (najlepiej zdjęcie bagażnika z zaznaczonymi wymiarami)
6. Bass reflex: (okrągły prostokątny w którym miejscu góra dół bok)
 

+

2. Parametry głośnika ( t/s ) 

 

Ogólnie to mało czytałeś, bo takie informacje i masz swoje rozwiązania czy chcesz closed czy BassRefleks..

Pomóc - a co umiesz zrobić? Masz rozumiem warsztat, stolarnie, i jesteś w stanie całą resztę ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Parametry głośnika:

 

 
Dane:

Dane: 

 

  • 12" Dual 4 ohm RW Reference Series Subwoofer
  • Power Handling:
    • Peak: 1200 watts
    • RMS: 600 watts


  • Hand laid paper pulp cone woofer

  • High-roll rubber surround

  • Cast aluminum basket

  • Vented back plate for heat dissipation

  • 2-1/2" EISV Aluminum voice coil

  • Suspension integrated tinsel leads

  • Dual stacked magnet structure

  • Frequency response: 30-400 Hz

  • Sensitivity: 82 dB

3. Rodzaj słuchanej muzyki: Rap, dubstep drum&bass hh, pop 
4. Grubość materiału z jakiego będzie wykonana skrzynia: tego nie ejstem pewien chyba najlepiej 19mm? plyta mdf?
5. Wymiary bagażnika: (najlepiej zdjęcie bagażnika z zaznaczonymi wymiarami) zdjecia podrzuce jutro bo auto ejst u mechanika do jutra.
6. Bass reflex: (okrągły prostokątny w którym miejscu góra dół bok) w sumei jest mi to obojetne czy bedzie z przodu czy z boku zalezy czy wplywa to na jakosc muzyki lub czy rpzez to lepiej sie niesie dzwiek.
 

 

materialy na skrzynie i zmontowanie jej jestem w stanie oagrnac mam stolarnie do calkowitej obrobki w drewnie i warsztat, potrzbeuje tlyko czyjejs pomocy jak duza ma byc ta skrzynia i jak sie stroi, chyba ze ktos ma ochote to mgoe zaplacic za zbudowanie tego jesli meiszka w okolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...