Skocz do zawartości

Pomoc w strojeniu 9813r+jr4+r6a+dt284


Sacr3d
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem nowy w temacie, przeczytalem wszystkie informacje zforum mimo to mam problem z ustawieniem sprzetu tak wiec prosba o wyrozumialosc.. :) Chodzi mi o ustawienia ciec w radiu oraz w jakim trybie ma byc zestaw 2way czy 3way oraz czy filtr na wzmaku wylaczyc i ciac samym radiem? Szukam jeszcze skrzyni, mam na oku JL-a 12w1v2 uzywka bez br w bdb stanie prosba o ocene ewentualnie moze ktos doradzi cos innego max 200w rms..? Z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tnij tylko samym radiem.

Po co chcesz dublować ciecia z radia i z wzmacniacza?

Co do ustawień to nie pamietam dobrze ale chyba 3 way musisz włączyć a potem jeszcze radia z resetowac, zeby zauważył zmiane.

Dla pewności poszukaj jeszcze w instrukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie mam pewnosci z tym 3way, pisza ze nie bedzie sterowania subem. A jak z subem doradzicie cos ciekawego?

Co do suba mam jeszcze na oku RE 12s4, ktory bedzie lepszy...?

 

Będzie 100% sterowanie subem zakup sobie sobie re 12s2 miałem sprawdziłem dobrze pompuje :) nisko schodzi jak potrzeba gra delikatnie ale jak chcesz poszaleć to potrafi dać ciśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że na początek ustawić przód a później dopasować sub... Mnogość ustawień w radiu jest spora, można się pobawić.. :)

Mam jeszcze pytanie odnośnie kondensatora Dietz 21000 1F przed podłączeniem trzeba go naładować czy można od razu podłączyć pod wzmacniacz?? Jest jakiś schemat montażu? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...