Skocz do zawartości

Zabudowa bagażnika VW Lupo


Marti Sound
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


 


Na sprzedaż idzie zabudowa która nam została po demontażu z VW Lupo.


 


Zabudowa bardzo funkcjonalna miejsce na subwoofer, skrzynia zamknięta na głośnik 25 cm i pojemności 21 litrów, obok miejsce na 2 wzmacniacze lub jeden większy.


 


Obudowa jest tak skonstruowana żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń bagażnika, pod spodem w dalszym ciągu jest miejsce na koło zapasowe (dojazdówka).


 


Zabudowa składa się z trzech elementów: skrzynia główna, nakładka dopasowana do kształtów bagażnika, i maskownica prostokątna obita szarym materiałem, materiał główny welur.


 


 


Cena jaka mnie interesuje to 390zł nie obejmuje głośnika który jest na zdjęciu.


Możliwy odbiór osobisty na terenie Krakowa, co do wysyłki jeśli znajdzie się chętny będę myślał jak to przemieścić.


Kontakt Priv, lub tel 660 391 800 Marcin.


post-845-0-57317200-1382357396_thumb.jpg

post-845-0-40450100-1382357419_thumb.jpg

post-845-0-97342200-1382357440_thumb.jpg

post-845-0-05816700-1382357469_thumb.jpg

post-845-0-00536600-1382357491_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Witam

 

Na sprzedaż idzie zabudowa która nam została po demontażu z VW Lupo.

 

Zabudowa bardzo funkcjonalna miejsce na subwoofer, skrzynia zamknięta na głośnik 25 cm i pojemności 21 litrów, obok miejsce na 2 wzmacniacze lub jeden większy.

 

Obudowa jest tak skonstruowana żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń bagażnika, pod spodem w dalszym ciągu jest miejsce na koło zapasowe (dojazdówka).

 

Zabudowa składa się z trzech elementów: skrzynia główna, nakładka dopasowana do kształtów bagażnika, i maskownica prostokątna obita szarym materiałem, materiał główny welur.

 

 

Cena jaka mnie interesuje to 390zł nie obejmuje głośnika który jest na zdjęciu.

Możliwy odbiór osobisty na terenie Krakowa, co do wysyłki jeśli znajdzie się chętny będę myślał jak to przemieścić.

Kontakt Priv, lub tel 660 391 800 Marcin.

 

Up nowa cena 290zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...