Skocz do zawartości

[s] Kenwood KDC-PSW9531


Marcino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam.

Mam do sprzedania Kenwooda z kultowej serii PSW, model 9531, czyli praktycznie najwyższy z możliwych - radio ze starej, prawdziwej szkoły Kenwooda, praktycznie nie spotykane na rynku wtórnym - dlaczego? Bo nikt go nie chce sprzedać.Z moim radiem jest jednak inaczej ponieważ - nowe auto posiadać już będzie wbudowane radio i to stanie mi się zbędne, nie chcąc sprzedawać z autem tego radia wymontowałem je bo jak już wspomniałem - rodzynek!

Radio doskonałe jako baza do dalszego rozwijania swojego zestawu audio.

Radio w 100% sprawne, nie ma najmniejszych problemów z zacinaniem nawet mimo grubych wstrząsów spowodowanych gwintem + opona 195/40 na sporym naciągu, nie przerywa, choć praktycznie w ogóle nie słuchałem stacji radiowych za pomocą tego radia (bo kto kupuje takie sprzęt do słuchania radia?) to wiem na tyle, że nie gubi stacji, dobrze je trzyma i ładnie zbiera info trafic.

Ot tak jako ciekawostki wrzucę tutaj dwa fakty:

 

"(...) firma jako pierwsza wprowadziła w 2004-05 roku radioodtwarzacz z wyświetlaczem o 4096 kolorach - KENWOOD KDC-PSW9531 w tych samych latach kenwood obchodzil 25-lecie"1 - po prostu rodzynek wypuszczony w dla uczczenia rocznicy powstania!

 

Radio zajęło czołowe miejsce w rankingu audiophile.pl - w swojej klasie (Klasa "SUPER" ) ulokował się w czubie wyprzedzając wieeeelu konkurentów w wyższych cenach, m.in został oceniony na 26pkt w 30pkt skali za jakość dzwięku gdzie konkurencyjne Alpinki/Pioneery/Clariony dostawały dużo mniej. 2 (link do rankingu pod ogłoszeniem, )

 

 

Jeśli chcesz kupić to radio dlatego aby codziennie słuchać radia na podjazdach do pracy - nie kupuj, nie licytuj, głowy nie zawracaj, to z pewnością nie jest radio dla Ciebie!

Dla nie znających sprzętu poniżej wrzucę w telegraficznym skrócie :

 

4 x 50W, MOSFET, DSP E's
Parametry techniczne

Moc wzmacniacza max
4x50 W

Wzmac. MOSFET

tak

Odtwarzanie płyt

CD-R, CD-RW

Odtwarzanie formatów

AAC, CD-Audio, MP3, WMA

Etykiety ID3

tak

CD Text

tak

Współczynnik sygnał/szum

110 dB

Sterowanie zmieniaczem

tak

Możliwość zm.koloru wyśw.

tak

Procesor dźwięku przest.

tak

Korektor dźwięk.

tak

Pasmo przen.

10-20000 Hz

Sterow. subwooferem

tak

Zdejmowany panel

tak

Technologia Bluetooth

nie

Podłączenie iPOD 

tak (info zaczerpnięte z sieci, ja nie podłączałem radia pod iPODa)

Tuner RDS EON

tak

Filtr dolnoprzep.

tak

Filtr górnoprzep.

tak

Wyświetlacz

multimedialny

Złącze USB

nie

Złącze kart pamięci

nie

Wysokość panela

1 DIN

 

8-tonowy wielobarwny wyświetlacz 128 x 23,
  • 3-stopniowa regulacja nachylenia panelu,
  • Złocone wyjścia przedwzmacniacza 3 x 5 V,
  • Procesor DSP E's,
  • Dźwięk przestrzenny SRS WOW,
  • System ODD D/A.

 

Cena dla forumowiczów 550 zł z wysyłką.

 

Kontakt :

- PW,

- mail : m.kotyla@vp.pl,

- GG 4322197 (niewidoczny).

 

 

Jeśli można to załączam link do aukcji na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=3616113536

 

Linki do poczytania ;)

 

1. http://www.audiophile.pl/n/108_radia_samochodowe

2. http://www.audiophile.pl/n/13_jakie_radio_wybrac_

post-1579-0-06949700-1381685995_thumb.jpg

post-1579-0-10161700-1381686014_thumb.jpg

post-1579-0-34687500-1381686022_thumb.jpg

post-1579-0-01990200-1381686035_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...