Skocz do zawartości

Kenwood Kac, Audio Gods Amos, Clarion DXZ 948, RF HX D2110


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kenwood Kac 721 - wzmacniacz w stanie wizualnym dobry+, technicznie nie sprawdzony, zakupiony z ręki do ręki cena była dobra więc zaryzykowałem chciałem żeby grał w drugim aucie ale chyba się nie zabiore za podłączenie więc sprzedaje. Brak kostki.

CENA - 60zł + 10zł wysyłka

 

Audio Gods Amos 4.8A2X - 100% sprawny, wizualnie dobry+ grał u mnie przez rok zasilając Hertz Space + rockford fosgate hx2 10 i do spokojnego grania nadawał się bardzo dobrze wiadomo wykopu brakowało bo RF lubi bardzo duzo pradu i 200wat mu nie starcza a raczej 3x tyle potrzebuje.

CENA - 300zł + 20zł wysyłka

 

Clarion DXZ 948 - 100% sprawny po wymianie mechanizmu CD, Ladnie grajace radyjko pogrywa u mnie od 2lat w zestawie radio panel ramka i kostka oryginalna ale pocięta można polutować kable ja już się za to nie biore 

CENA - 400zł + 20zł wysyłka

 

RF HX2 D2110 - Głośnik sprawny w zestawie oryginalna guma maskująca kilka rysek na membranie jest ale trzeba je rozpatrywać na zasadzie że to zabrudzenia a nie uszkodzenia.

CENA - 500zł + 20zł wysyłka

 

Dla zainteresowanych zdjecia na maila, jeżeli ktoś by się czuł bezpieczniej kupując przez allegro nie jest dla mnie problemem wystawić aukcje.

 

Pomijajac kenwooda jest to sprzet który jeżdzi ze mna od przynajmniej roku ale choroba minela i zaczyna sie inna wiec zbieram fundusze, sprzet lezy od miesiaca w pokoju bo nie moglem sie pogodzic ze sprzedaza ale juz czas ;) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...