Skocz do zawartości

RF 800.4 a 800a4


P!t3R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RF'a miałem w Golfie III w zupełnie innym setupie. DCX jeździ w większym aucie i w zupełnie nieruszanych drzwiach potrafi solidnie walnąć ... czuć, że jednak trochę mocniejszy jest. Brzmieniowo to mniej więcej podobne, "energiczne" granie, bez silenia się na HI-ENDy. Jednym wystarcza (ja) inni czują niedosyt. Tak jak pisałem, jeśli masz możliwość to przetestuj. Jest szansa że za niewygórowaną kasę (opieram się na cenach z USA, bo tam można wzmaki z serii xxxax dostać czasami w śmiesznych pieniążkach) trafisz w sprzęt, który będzie Ci pasował. Mocy dla frontu i suba będzie po dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz pieca na woofery i suba to A5 wcale nie musi być lepszy (sorki ale nie pamiętam czy masz aktywkę czy pasywkę - ale pewnie aktiv jak większość LU, których słuchałem ;) ). Może i stabilniejszy na kanale subwoofera ale ja długo jeździłem z 600a4 spięty w mostku w 2Ohm i nigdy nic mu się nie stało z tego powodu. Dodam tylko, że front kanałami pędził pasywnie MP 5.16 (wersję starszą, napis na magnesie Profesional 16 czy jakoś tak, bez logo ślimaka na kopółce przeciwpyłowej i vifę d26nc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miał DCX'a i zrobionej pod niego zabudowy to łykałbym mocnego/starego RF'a jak młody pelikan rybkę. Nie spróbujesz nie dowiesz się. Prestiż na forum mniejszy niż w przypadku posiadania DLSa :wink:  ale jak kupisz RF'a relatywnie tanio to i szybko go popchniesz dalej...chyba, że się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...