Skocz do zawartości

Zepsul mi sie wzmacniacz...


Glokk55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Mam od poludnia wzmacniacz Axton c500x4 :(

Zabralem sie do sprawdzenia go w pokoju w domu...

Najpierw od kompa podpiolem chinhe do przodu, potem

kolumny na przod, pokretla ustawilem na minimum i podpiolem njapierw

+ z akumolatora do plusa do wzmacniacza wraz z kabelkiem do wlaczania,

potem GND podpiolem - z aku a towarzyszylo przy tym lekkie zaiskrzenie..

Podpiolem krotki kabelek z plusa do REMOTE i na gorze sie zapalila kontrolka

i sie wzmacniacz wlaczyl.... Ok. 10 min sluchalem muzyczki na przodzie, ustawialem filtry i woogule.

Wylaczylem piecyk odpinajac kabelek od REMOTE i podpiolem subwoofer na mostek( plus do R,minus do L )

Zalaczylem piec i cicho sluchalem 3 kanalow i ustawialem filtry.. Po ok. 1 min sluchania podglasnilem na 1/4

glosnosci suba i na polowe przod... po 10 sec pyklo w glosnikach nie wiem ktorych i z tylnych terminali

poszedl dym i smierdzialo, za jakies 5 sec odlaczylem kable od aku...

Jeszcze sie chwile dymilo i odpiolem wszystko od pieca, odkrecilem go i smierdzialo z

TAkiego czegos przezroczystego z jakimis pierdolami^^ zaraz za tylnym podpieciem 3/4 kanlu...

Teraz jak wlaczam wzmacniaz to sie nie swieci dioda, nie ma glosu i iskrzy, ale nie spinam kabli dluzej do pieca niz na 2 sec, bo sie boje

ze znowu sie cos zepsuje...

 

Co mam robic ? ? ? ? Help me !

 

[ Dodano: 2009-01-14, 18:52 ]

Troche nie widac co tam jest ale moge dla interesujacych dac lepsza fote ;]

 

[ Dodano: 2009-01-14, 19:06 ]

To jes lepsza fota ;]

post-1-1231952694.jpg

post-1-1231952695.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie zwarles przewodów zasilania przypadkowo to nie mogl sie od tak zepsuc, chyba ze byl przygotowany pod sprzedazi mial pograc 10 minut...

 

[ Dodano: 2009-01-14, 19:24 ]

a znajac zycie to ze sie z tamtad zakopcilo to tylko wierzcolek góry lodowej elementów które poszły po drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
hehe poszlo jeszcze mase pierdolow ale chociaz wszystko zakupione to czekam na nadal na kumpla elektronika zeby mo to zlutowal i wtedy szprzedam . . . wyniesie mnie to ok 40 zl ale tak zjaralem to wszystko subem i kolumnami stereo w zaledwie 10s xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...