Skocz do zawartości

Orion HCCA 15.4 i Orion HCCA 5000D


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zomer sorry ale bez jaj...Miałem oriona 15,2 i wiem ile potrzebuje mocy zeby go rozruszać...Dostawał z mojego orka 2900RMS i było mu mało a tutaj dostanie może w porywach z 1800 jeszcze przy dobrym zasilaniu to chyba jest nieco za mało..a wiadomo co moze sie stac z niedowatowanym głosnikiem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale kto widział żeby głośnik był słabszy od wzmaka???:/....Jak wydaję kilka tyś to oczekuję ze zagra mi to na 150% możliwości a nie 80....Wzmak moim zdaniem nie nadaje się do zasilenia tego głosnika bo po prostu jest za słaby w 2 ohmach....Po co kupować orka d5000 za 1700 jak kupie inny wzmak za 500 i efekt będzie podobny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale kto widział żeby głośnik był słabszy od wzmaka??? :/....Jak wydaję kilka tyś to oczekuję ze zagra mi to na 150% możliwości a nie 80....Wzmak moim zdaniem nie nadaje się do zasilenia tego głosnika bo po prostu jest za słaby w 2 ohmach....Po co kupować orka d5000 za 1700 jak kupie inny wzmak za 500 i efekt będzie podobny....

 

może spytaj czy osoba zakładająca temat jest świadoma co kupuje bo wg mnie nie, już chciał rockforda t2, patrzy na moce chyba i im więcej tym lepiej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient ma możliwość. Zadał proste pytanie..

Subwoofer ma 2x4ohm z mocą 2kW

Wzmacniacz ma 1.6kW przy tych parametrach.

Czy da rade zagrać? Da radę..

Owszem, można by było kupić coś "lepszego". Kwestia jakości- nie jest poruszona.

Pytanie nie jest "Może kupić inny..."

80%? Ja bym nawet powiedział że mocowo, jakościowo, to nawet mniej..

Przecież to niby "cacuszko" to jest liche jak SL 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient ma możliwość. Zadał proste pytanie..

Subwoofer ma 2x4ohm z mocą 2kW

Wzmacniacz ma 1.6kW przy tych parametrach.

Czy da rade zagrać? Da radę..

Owszem, można by było kupić coś "lepszego". Kwestia jakości- nie jest poruszona.

Pytanie nie jest "Może kupić inny..."

80%? Ja bym nawet powiedział że mocowo, jakościowo, to nawet mniej..

Przecież to niby "cacuszko" to jest liche jak SL 3000

daj spokój, szkoda czasu, kolega juz znalazł rf i stega i główne pytanie czy warto i tu pewnie tez, bo to jest na alle, chce wydać parę zł i myśli ze to zagra ciekawym graniem , już w temacie rockforda i stega napisał ze interesi go 1kw wiec po co mu nagle 1,6kw? nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie...Głosnik zagra nawet pod radiem :D tylko jak?? :rotfl: ...Pytanie jest czy wzmacniacz da radę....Moim zdaniem nie da i nikt mnie nie przekona ze jest inaczej...Tak jak napisałem...Głosnik zagra pod czym kolwiek....ale z jakim efektem??Chyba akurat pod ten wzmacniacz stworzono 15,2 co jest własnie w 90% robione...po 2 po co miałbym kupować wzmacniacz za dużą kasę skoro nie wykorzystam głosnika nawet w 80%??Pytanie chyba raczej teoretyczne niz praktyczne...Bo wiadomo że zagra ale jak.....Na nikogo nie najeżdzam ani nie próbuje być ''mądrzejszy'' :wink2: ...Po prostu temat orka przerobiłem u siebie i wiem że 2500D..[d5000]+hcca 15,2 to idealne połaczenie..choć power bass xa 3000D+hcca15,2 też wymiata,ja osobiście słabszego wzmacniacza pod ten głosnik niestety nie polecam..Oczywiście kupujacy zrobi co zechce :rotfl: ..Bo MY tylko możemy doradzić


daj spokój, szkoda czasu, kolega juz znalazł rf i stega i główne pytanie czy warto i tu pewnie tez, bo to jest na alle, chce wydać parę zł i myśli ze to zagra ciekawym graniem , już w temacie rockforda i stega napisał ze interesi go 1kw wiec po co mu nagle 1,6kw? nie wiem

Ogólnie z tym kolegą troche piszę i rzeczywiście ''szuka'' ale nie wie do końca czego :rotfl: ..Ostatni jego zestaw to wzmacniacz blow i głosnik pyle :rotfl: ..także od razu chce się przesiąść z malucha na ferrari :rotfl: ..Kolega szuka czegoś do ''fajnego łupania''....nie jakości...Na allegro ktos sprzedaje orka 12,2 i własnie d5000 moim zdaniem dobry zestaw jednak kolega szuka...czegoś :rotfl: .....No zobaczymy na co się w koncu zdecyduje :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ogólnie z tym kolegą troche piszę i rzeczywiście ''szuka'' ale nie wie do końca czego :rotfl: ..Ostatni jego zestaw to wzmacniacz blow i głosnik pyle :rotfl: ..także od razu chce się przesiąść z malucha na ferrari :rotfl: ..Kolega szuka czegoś do ''fajnego łupania''....nie jakości...Na allegro ktos sprzedaje orka 12,2 i własnie d5000 moim zdaniem dobry zestaw jednak kolega szuka...czegoś :rotfl: .....No zobaczymy na co się w koncu zdecyduje :hyhy:

 

tia... a za parę dni to ciśnienie samo;/;/ kolega chyba nie jest świadom co chce kupić :) człowiek uczy się na błędach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - gonzol - określił temat.

A moderatorzy piszą często: 

Piszemy TYLKO O TYM SYSTEMIE

  Więc wypowiedź określiłem  :wink:

 

kolega chyba nie jest świadom co chce kupić

Więc po co proponować? Ktoś z pomysłami skacze niczym Małysz, ktoś się stara, a koncepcja zaraz zgaśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...