Skocz do zawartości

Zestaw około 2000 zł co sądzicie?


sambolime
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar zabrać się za kompletowanie jakiegoś budżetowego car audio prosze o porady i ewentualne sugestie a oto moja koncepcja

-Alpine CDA-9884R

-Powerbass L-60C

-Hertz HX300

-Mac Audio Fearless 4000

auto to ford mondeo kombi a słucham każdego rodzaju muzyki

z góry dzieki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glokk55 nie mylisz się - dokładnie chciałem wiedziec ile z tego przeznaczyc chce kolega na wzmacniacz (może nieprecyzyjnie napisałem :( ). Dobrze by było, gdyby kolega podał też nieprzekraczalną stawkę na cały zestaw, bo wiem z autopsji, że pod pojęciem około kryj się czasami np. jeszcze 500 zł zapasu :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestawy w takim budzecie byly juz opisywane miliard razy :)

 

więc cytuje mój post z innego tematu : "

 

moja propozycja :

 

jednostka: Clarion 388RUSB 319zł

przod : U-D El Comp 6 349zł

sub : RE 12 S4 269zł + skrzynke trzeba kupić/ zrobić

wzmak : US Amps 800.4 699zł

kable : Jak uwazasz byleby na bazie conajmniej 20mm2 oraz sygla ekranowany

 

czyli wyjdzie z 1800 + skrzynka (ktora bedzie kosztowala pewnie ~~ 100zł

 

ja bym dolozyl jeszcze 2stówki i kupic US Amps 1600.4

 

"

 

 

radio mozesz oczywiscie alpine jesli wolisz/ lepiej Ci sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Compy slyszalem i w porownaniu do L6-c ktore mialem wypadly lepiej, RE nie slyszalem ale jest wielu uzytkownikow ktorych opinie mowia same za siebie, obecnie za te pieniadze chyba jeden z lepszych subow, a U.S. Amps dostarczy tyle mocy by zasilic i przod i suba w mostku, natomiast co do radia sie nie wypowiadam bo podobno Alpiny z serii CDA sa ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re serii re graja dobrze, lubia i wytrzymuja duzo wiecej niz producent dedykuje, i warto dostarczyc im wiecej. Nie jeden nie wierzył ze małe 10' tak potrafia zatrzasć buda duzego auta, a nie graja w closed i to lichym closed bo z zywicy i tasmy dekarskiej. A wiem ze potrafia duzo wiecej... Wiem jaka roznica byla kiedy zbudowalem skrzynie pod Hertza es200 i dalem mu wiecej niz wymagał- tez to lubią... Efekt byl duzo lepszy a tez tylko w closed... Gdy bede mial duzo czasu i trafi sie wiorówka w duzej ilosci z jakichs mebli zloze na próbe wieksza i w 100% szczelna bude, byc moze nawet br zeby móc sie przekonać w 100% co one potrafia... A po przygodzie z hertzem podejrzewam ze to nie kres ich mozliwosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak trzeba kolege uswiadomic ze, aby napedzic takiego suba trzeba dac za wzmaka 1000zl lub wiecej, nie mowiac ze pod przod szykuje sie w tym wypadku kolejny wzmak gdyz radio nie da tego co wzmak. Ja mialem taki sam plan na poczatku, zeby takiego mega suba kupic :(. Ale po rozmowie z kiloma userami, tomkiem z axela bedzie tak:

 

Radio: Clarion DB288RUSB 319zl

Zestaw przod: PowerBass L-60C 379z albo U-Dimension el comp 6

Kabelki: Dietz 150zl

Sub: PowerBass M-12 399zl albo Pioneer TSW307

Wzmacniacz: U.S.Amps XT-1600.4. 799zl

 

 

2040

 

 

 

 

Wzmak konkretny, ma 2x400w na mostku, pociagnie i przod i suba ktory ma 350w, osobiscie musze tylko odsluchac suby i zestaw na przod i wybrac ktory mi bedzie bardziej pasowac ( tomek z axela powiedzial ze nie ma z tym problemu - maja sklep we wrocku, jak chcesz na pw dam Ci adres )

 

 

Pamietaj ze wygluszenie plus pierdoly to bedzie kolejne 200zl.. a co do tych subow RE dla mnie jakos za malo w maja, 150wat mysle ze bedzie troche za ciche jak ktos lubi mocne uderzenie.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednostka Alpine 7906 ~500zł

przod L-60C 379zł

Wzmak Signat Ram 2 ~500zl

Sub JL 12w1 w closed ~500zł

Wytlumienie mogloby byc tasma dekarksa rolka okolo 130zl

zestaw okablowania SoundQuest na bazie 20mm2 + sygnalowki Stingera na przod. ~120zł

 

wyjdzie troche ponad wyjdzie okolo 2200zl jeszcze zalezy gdzie bedziesz kupowal i jaki rabat Ci policzą:( Ale system juz fajny bedzie juz konkret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...