Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo mi się podobało granie u  Porkisa. Trochę odstaje sub ale ogólnie to spójny system :ok: . Michał mocno "odchudził" brzmienie w Mazdzie , za to zrobiło się fajnie przestrzennie. 

Dzięki że wam się chciało spotkać. Szkoda że stara wiara nie pojawia się już na spotach. Dobrze że nowym się chce bo inaczej to warszawska grupa by padła całkowicie.

Do następnego oby nie zbyt odległego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobało granie u  Porkisa. Trochę odstaje sub ale ogólnie to spójny system :ok: . Michał mocno "odchudził" brzmienie w Mazdzie , za to zrobiło się fajnie przestrzennie. 

Dzięki że wam się chciało spotkać. Szkoda że stara wiara nie pojawia się już na spotach. Dobrze że nowym się chce bo inaczej to warszawska grupa by padła całkowicie.

Do następnego oby nie zbyt odległego :)

 

Obiecuję się poprawić, jak na razie wykorzystuje każdy wolny dzień żeby auto złożyć. Na następnego spota na pewno przyjadę i może Honda będzie coś tam grała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że stara wiara nie pojawia się już na spotach

 

Mam podobne spostrzeżenie, chociaż ostatnio bardzo rzadko bywam.

Chciałem wpaść i śledziłem wątek, termin mi niestety nie podpasował i nie mogłem podjechać.

 

Spoty w Forcie Wola kiedyś miały swój "klimat" i bardzo dobrze je wspominam :)

Oczywiście nadal jest sympatycznie, można posłuchać, pogadać o car audio i nie tylko ... ale jakoś to nie to co kiedyś.

Wypowiadam się za siebie ale mam przypuszczenie, że nie tylko ja tak myślę.

Wydaje mi się, że to jest główny powód absencji warszawskiej "starej wiary" choć jest oczywiście kilka osób angażujących się niezmiennie :ok:

 

Przepraszam, jeśli przesadziłem - nie chciałem nikomu przykrości sprawiać ... liczę, że mnie nie przegonicie gdybym się pojawił :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...