Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz wybrac


Dexter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może Soundstream P204e co jest teraz na all.... Ten piecyk nie ma 4x35 W tak jak pisze sprzedawca. Moc jaka dysponuje to 4x50 4ohm przy 12,6V, przy 14,4 ma już 4x60 W 4ohm i w mostku 2x170W (moce podane w RMSie) płynnie regulowane filtry HP i LP. Cena za jaką by go sprzedał to chyba 200zł + przesyłka bo pisałem wczesniej z nim.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze za duza dlatego troszke ja zbilem :) mysle ze przy odbiorze cos jeszcze spadnie :) Juz nie moge sie doczekac, tym bardziej ze to pierwsza LEPSZA i przemyslana instalacja w aucie, dotychczas nie przywiazywalem wagi do tego coz za sprzet u mnie gra o ile wogole to sprzetem mozna nazwac, nie bede tu pisal co mam bo mi wstyd :padam: ale mysle ze w niedlugim czasie dorobie sie czegos ciut lepszego i bardziej ogarnietego niz teraz. Z wasza pomoca napewno duzo sie naucze :) Poki co dzieki wielkie za porady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede tu pisal co mam bo mi wstyd :(
mi tez bylo wstyd, do dzis mi wstyd jak to wszystko wizualnie wyglada- co mam zrobić aby przstac byc druciarzem??? :)

A co do tematu, to kazdy od czegoś zaczynał...

 

Musialbym posłuchac jak seria V jakosciowo ma sie do starych 3xxx. Bo 3xxx jak dla mnie nie ma sobie równych w swojej cenie na chwile obecna...

Moze mało słyszałem ale Alpinka mnie zachwyciła... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wiesz kazdy mial swoje 18 lat i po niej pierwszy samochod :( ja oczywiscie po kupnie autka kupilem "jakis" sprzet do niego aby cos tam mi gralo, nie bylem obeznany w temacie i kupilem krotko mowiac smieci :) Ale tak jak mowisz kazdy od czegos zaczynal :)

 

W poniedzialek lub wtorek bede mial swoj pierwszy dobry zakup no juz w sumie to hcyba 3 bo kupilem sobie pioneerka deh-5000ub (choc chcialem na poczatku alpina 9851) pozniej helixy no i teraz alpinek. Nastepna rzecza w kolejnosci sa jakies dobre przewodziki mysle o dietzu lub stingerze a pozniej zajmiemy sie dokonczeniem bagaznika i budowa subwoofera wraz z kupnem monoblocka :) ale to juz pewnie w wakacja jak sie do roboty pojdzie :) zapomnial bym jescze o zmianie helixow na cos lepsiejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...