Skocz do zawartości

Alpine 7893r + KCA 420i ?


rainer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja testowalem z 7894rb i sie dało więc sadze ze w 7893r tez bedzie działało

 

7894rb to tylko inny kolor i wszystkie wyjścia rca 4V (7893 ma 4v tylko na suba) wiec też powinno chodzić :)

 

Czyli rozumiem że można było przerzucać utwory z poziomu radia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga z Iphonem tylko wyskoczy że nie obsługuje ładowania akcesoriów. Konieczna jest przejściówka wtyku, podobno Apple zmieniło jakiś pin we wtyczce stąd problem.

 

Chodzi Tobie o ten konwerter: http://allegro.pl/konwerter-12v-5v-do-iphone-ipod-dension-i3386250345.html ?

W aukcji pisze że nie będzie tylko ładowało Iphon'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na giełdzie w moim ogłoszeniu o sprzedaży KCA-420i jest wszystko napisane, łącznie ze zdjęciem przejściówki.

 

Starsze jabłka miały 12V, w którymś momencie przeszli na 5V. Nowe urządzenia będą działać, ale bez przejściówki nie będzie ładowania.

 

Dokładnie o taki konwerter chodzi, dodam że z 4S też działa i wtedy jest ładowanie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na giełdzie w moim ogłoszeniu o sprzedaży KCA-420i jest wszystko napisane, łącznie ze zdjęciem przejściówki.

 

Starsze jabłka miały 12V, w którymś momencie przeszli na 5V. Nowe urządzenia będą działać, ale bez przejściówki nie będzie ładowania.

 

Dokładnie o taki konwerter chodzi, dodam że z 4S też działa i wtedy jest ładowanie  :)

 

Ok, dzięki  :wink:

 

PS. w ogłoszeniu nie ma fotek adaptera... :looka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Troszeczkę odgrzeję kotlecika.

 

1. Jakie iPody będą obsługiwały ładowanie przez KCA 420i?

2. Czy stareńki Classic zadziała?

3. Czy warto "pchać się" do samochodu z dyskiem twardym, który jest w Classicu czy lepiej szukać czegoś nowszego?

4. Jeśli nie Classic, to którego iPod'a wybrać żeby obsługiwane było ładowanie z KCA 420i?

 

Na elce znalazłem taki wpis: "Połączenie z KCA420i jest całkowicie analogowe. Maksymalna szybkość strumienia to 320 kb/s więc odpadają wszystkie bezstratne formaty. " Czy to prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem wavy, ale ładując je przez itunesa na ipoda i tak program konwertuje plik więc nie wiem jak to do końca jest, ale skoro magistrala ma takie ograniczenie to nie da się tego przeskoczyć. Próbowałem nawet wgrać rockboxa(obsługuje wave,flac itp.), udało się, ipod czytał wszystko i zachowywał się jak zwykły pendrive, niestety nie mógł połączyć się z kca;) 
I taka mała uwaga ode mnie. Jeżeli kupujesz ipoda pod kca to lepiej weź takiego który nie będzie się ładował.
W moim classicu padła bateria po krótkiej przygodzie w aucie, wyskoczył komunikat że bateria jest przeładowana. Poza tym denerwowało mnie ciągłe konieczne rozłączanie i podłączanie bo akurat przy odpalaniu ipod zgubił komunikacje ;/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...