Skocz do zawartości

pioneer TS-W309S4


wolfmat3d
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1                 pioneer TS-W309S4

 

2                 

Features TS-W309S4 Recommended sealed enclosure (Litres) 24,1 - 49,5 litres Maximum output power 1.400 Watt Nominal output power 400 Watt Impedance 4Ω Frequency response 20 - 220 Hz Lowest resonance frequency (Hz) 40 Hz Sensitivity 94 dB Woofer size (cm) 30,0 cm Woofer material IMPP Composite Seamless Cone Voice Coil type Single Thiele/Small Parameters TS-W309S4 Fs [Hz] 39.5 Vas [l] 30.14 Vas [ft3] 1.07 Xmax [mm] 10.4 Features TS-W309S4 Voice Coil bobbin type Aluminum, diam.2 inch (48mm) Pole Yoke Type Extended and Vented pole yoke Magnets Double-stacked, high power Terminals Push-type Cut-out Hole 283 mm mm Mounting Depth 153,1 mm Surround Dual Layer, Fiber Reinforced Elastic Polymer Surround Thiele/Small Parameters TS-W309S4 Nom. Dia.(In) 12 Qts 0.66

 

3        Techno

 

4        18 mm MDF

 

5         475 litrów bagażnik  130 cm na 50 wysokość

post-12254-0-90246800-1370881714_thumb.jpg

 

6       bez bass refleksu closed 

 

7        Passat B5 FL

 

 

Witam nie ma mojego głośnika w programie winisd próbowałem sam wpisywać i nic mi nie wychodzi .

chciał bym skrzynie bez baz refleksu nie wiem ile litrów najlepiej 

na stronie jest napisane od 24 - 50 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje posiadanie tego typu głośnika,

Jak szukasz czegoś na szybko-tylko closed. I tak można poczuć opóźnienia jak masz szybkiego bita. 

Litraż-dasz 28-30 , masz w miare szybko.

Dasz 35l, dasz głebszy basik ale szybkość to już masakra. Te wersje posiadaja dosyć ciężkawą membranę - stad takie opóźnienia nawet w closed.

Dobrze głęboko wytłumić. Całość. Nada troszkę przyjemności i ciepła w barwie. Bez wytłumienia te serie TS walą jak kij o deskę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamów sobie dobrą skrzynkę u hehepacka..

http://www.strefacaraudio.pl/user/1168-hehepack/

Zapłacisz więcej ale masz produkt 1-wsza klasa.

Projekt też.

Jedyny sposób aby z tego TSa wycisnąć ile się da.

Zapłacisz więcej ale będzie porządna. Wytłumienie? Ja mówie o porządnym wytłumieniu, pełnym. A litraż bym zrobił większy i dodał bym tyle co zajmuje sam głośnik.

 

Jak nie planujesz porządnej roboty to nie marnuj czasu ludziom z forum, jak idziesz na łatwiznę - to idź na allegro.

Ale za jakiś czas nie znajdziesz tutaj pomocy.

To forum jest dla chętnych tworzenia. Różnica finansowa nie jest znaczna..( w tym wypadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie wiem, jak to jest w rzeczywistosci z Allegro, ale gwarancja sprzedawcy nic nie warta?
Teraz to już za późno bo zamówiłem wczoraj rano niestety

 

To ja proponuje tak. Kolega Wolfmat3d po dostaniu towaru niech uzupełni na forum wymiary skrzyni. Wysokość, szerokość, i 2 głebokości (góra i dół), parametry głośnika mam, a wtedy podam ile wynosi to magiczne "netto".

 

Będzie odpowiedź - wtedy się okaże czy było warto czy też nie.

Ja widzę mniej więcej wymiary 35x35x 35/26 (wysokość, szerokość, głębokość dół i góra)

Jak by były 37x37x 37/27 (wysokość, szerokość, głębokość dół i góra) 

Chętniej bym widział 39x39x 39/28.5 to było by ok..

Poczekajmy-zobaczymy

 

Wolfmat3d czekamy na parametry jak dostaniesz paczuszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo i koniecznie wymacaj pod materiałem na ile wkretów została skrecona bo ostatnio miałem taka w rekach i wszystko bylo by ok gdyby była łączona czyms wiecej niz tylko wikolem...



No ale jesli ktos to robi skrecane obite i za 100zł litraz sie zgadza... To nie oplaca sie robic TAKIEJ jak ta samemu...



Albo jest to wrecz na granicy oplacalnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

chciał bym wznowić temat , planuje zmienić głośnik przy pozostawieniu aktualnej obudowy, zajmuje ona nie dużo miejsca jakieś propozycje ???


wszyscy już dawno pisali ze głośnik jest kiepski a nie chce zaczynać nowego tematu . wzmacniacz boschmann JX-3DQZ  MONOBLOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał bym wymienić głośnik tak jak napisałem , ten jest zbyt wolny no szybkiej muzyki .

wolał bym się kogoś poradzić. wiem ze to nie ten dział ale tu jest wszystko opisane nie chciałem zaśmiecać forum .

wydaje mi się ze jasno napisałem i żadna magia tu nie będzie potrzebna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOC MAX 2ohms : 3800W
MOC RMS 4ohms : 500W
MOC RMS 2ohms : 1000W
MOC RMS 1ohms : 1800W
MINIMALNA IMPEDANCJA GŁOŚNIKÓW : 1ohms
ZNIEKSZTAŁCENIA THD : 0,003%
PASMO AKUSTYCZNE : 5Hz - 70KHz
DYNAMIKA AUDIO : >100db
CZUŁOŚĆ NA WEJŚCIU : 0,2 - 6V
IMPEDANCJA WEJŚCIOWA : 22K


  • parametry ze strony producenta
  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj Prawdziwe parametry wzmacniacza bo my zgadywać cudów nie będziemy..

 

MOC RMS 4ohms : 500W

MOC RMS 2ohms : 1000W

MOC RMS 1ohms : 1800W

 

Prawda producenta.. Twórz dalej swój wyimaginowany świat..

Chciałbym zobaczyć te ZASILANIE tego 1.8kW przy 1ohmie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent a w szczególności Boschmann lubi bujać w obłokach z mocami.Wzmaka nigdy nie miałem ale suby na samym początku przygody z CA trafiły Mi się Boschmanna i powiedziałem nigdy więcej :) także w moce przez nich podane nie wierz,najlepiej go sprzedać i kupić coś sensownego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten wzmacniacz 6 miesięcy temu za 200 zł . znajomy sprzedawał auto , grało dobrze wiec kupiłem . tylko że on słuchał wolniejszej muzyki. 

głośność i bass jest dobra tylko jest za wolny. chciał bym żeby ktoś polecił mi jakiś głośnik do szybkiej muzyki bez BR . 

o trochę lepszych parametrach niż  ts-w309s4 . Nie chce zmieniać wzmacniacza rozumiem że 1800 RMS jest nierealne ale na moje potrzeby wystarczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...