Skocz do zawartości

Mitsubishi Colt CJO / kable głośnikowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Pytanie do osób które doprowadzały kable głośnikowe do drzwi w Mitsubishi COLT wersji CJO. 

Jak przeciągnąć kable? Bo ja nie widzę opcji. ;/

 

Ewentualnie czy odłączenie kabli głośnikowych od kostki ISO w radiu i przyłączenie do kabli głośnikowych idących ze wzmacniacza będzie jakimś rozwiązaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Pytanie do osób które doprowadzały kable głośnikowe do drzwi w Mitsubishi COLT wersji CJO. 

Jak przeciągnąć kable? Bo ja nie widzę opcji. ;/

 

Ewentualnie czy odłączenie kabli głośnikowych od kostki ISO w radiu i przyłączenie do kabli głośnikowych idących ze wzmacniacza będzie jakimś rozwiązaniem ?

 

Nie wiem jak jest w colcie, ale jeżeli nie masz możliwości puszczenia nowych kabli to zrób tak jak napisałeś czyli wez z ISO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeciągnąć kable? Bo ja nie widzę opcji. ;/

 

A co masz na myśli? Łatwiej będzie Ci pomóc jak opiszesz problem i załączysz zdjęcia (ludzie nie widzący nigdy wcześniej Colta na oczy też mogą Ci coś podpowiedzieć, tylko musisz dać sobie pomóc). Nie ma opcji bo nie masz żadnej wiązki do drzwi poprowadzonej (skoro chcesz wykorzystać fabryczną instalacje to coś musisz mieć)? Peszel miedzy drzwiami a resztą auta jest pełen kabli i na tyle sztywny, że niczego innego nie przeciągniesz? W autach które robiłem, zawsze przeciągniecie kabli dużo czasu zabierało, ale nigdy nie spotkałem się żeby było to nie wykonalne (nawet w Seicento w którym zapomnieli w fabryce dać wiązkę  :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to w CJ0 ta przelotka wygląda jak w starszym CA0, czyli jak w Lancerze którego miałem ;) Pociągnięte były przez nią 2 pary 2x2,5mm2(pod woofer i na przyszłość pod średniaka), jakoś szczególnych problemów nie uświadczyłem. Albo nie wiesz jak się do tego zabrać albo myślisz że to kwestia 5 min i brak Ci cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamusa. nie wiem czy jest podobnie jak w CAO . Ale rozebrałem pół samochodu i nie mogłem tam przepchać kabla. W CAO tez sa kable z drzwi "za przelotka" połączone kostką ? Czy od razu ida kable przez przelotkę do kabiny bez żadnej złączki? bo ta kostka mnie zniechęciła. A juz żeby sie do niej dostać poświeciłem godzinę czasu. bo musiałem rozebrać skrzynkę z bezpiecznikami.

 

W każdym razie podłączyłem do ISO . Głośniki 50w rms wiec wszystko chadzia dobrze. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...