Skocz do zawartości

Jaki radioodtwarzacz wybrać??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poszukaj na ebayu 502R lub 505R. do tego możesz na początek podłaczyć procka H100 po AInet, chyba że stać Cie odrazu na H700/H701 lub H800, to polecisz po optyku.

Do procków już nie dokupuj Ruxa. Wszystko będziesz sterował z monitora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


dlatego też wolę procek zewnętrzny. Jakościowo myślę lepsze niż te montowane w radiach.

Czy lepszy, to już musieli by się wypowiedzieć osoby które porównywały grę zewn. z wewn.

 

 


Do tego łatwiej będzie z okablowaniem.

Możesz rozwinąć?? bo dla mnie jest to sama praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem ze spinanie procka przez RCA mija się z celem . Radio "okroi" wam jakość sygnału i procek wam już tego nie polepszy . Przesyłając cyfrowo sygnał omijasz procka w radiu. No i przeciągasz tylko JEDEN kabelek optyczny ,a nie kilka RCA

No dokładnie, więc praca jest ta sama.

Coś kolego Korca mylisz się.

Nawet jak użyjesz prostszego proca H100 to i tak tylko musisz przeciagnac AI-Net`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub h800 dostepny na alle za 2300zł uzywka.

 

 

Napisano dziś, 17:14




Backonik, dnia 23 Cze 2013 - 22:13, napisał:


H100




jeśli budżet pozwala, nie wybierałbym pól środków

Jeśli nie pozwala, można trafić H100 za dobrą cenę. Będzie i tak dużo lepiej niż na samym radiu, a H700/800 mozna dokupić jak się uzbiera kasę. Nie oszukujmy się kosztują sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie oszukujmy się kosztują sporo.

 

sporo to może kosztuje 800, ale nie 700/701, tylko dochodzi jeszcze koszt wyciągnięcia optyka ( jeśli zostaje fabryczna jednostka ), lub szukanie radia z optykiem ( najtańsze po ai-net chyba coś koło 600 zł w używce )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo to może kosztuje 800, ale nie 700/701, tylko dochodzi jeszcze koszt wyciągnięcia optyka ( jeśli zostaje fabryczna jednostka ), lub szukanie radia z optykiem ( najtańsze po ai-net chyba coś koło 600 zł w używce )

To po ile chodzą 700??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było bardziej skierowane do kolegi Hellsin, jeśli twierdzi że sporo nie kosztują 700/701, może ma gdzieś dojście do dobrych cen. Mi nie udało się znależć poniżej 1,2k zł.

Dlatego zdecydowałem się na zakup używanej H100 w dobrej cenie.

 

Ps. To że mam mało postów, nie znaczy że nie umiem używać wyszukiwarki, jak to powiadają na google bana nie mam.

Bez żadnych złośliwości.  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie znalazłem w opisie IVE-W535BT czy jest wyjście na optyka, ale oglądałem zdjęcia i zauważyłem, że jest takie wyjście, więc z podłączeniem procka nie będzie problemów. Czy się nie mylę?

 

Co do H800 to cena mnie odrzuciła.. No ale wiadomo, za jakość się płaci..

Znalazłem H701 razem ze sterownikiem za 1400zł, więc na ten sprzęt mógłbym się zdecydować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że może, wszystko może.

Ja tylko napisałem żeby był świadomy tego, zanim kupi.

Ja kupę czasu poświęciłem na to żeby zorientować się w temacie i nie zostac jak to mówią "z ręką w nocniku".

Też się czaiłem na W535 bo nowa, fajnie wygląda i w ogóle, ale żeby ją rozbudować to już trzeba dużo zainwestować.

Poszukałem i trafiłem na ebayu IV-W505R nówkę sztukę.

Więc myślę, że jak się nie spieszy koledze to niech szuka i czeka.

Przez 3tygodnie na ebayu, trafiły się dwie nówki 505 i jedna 502. A na nich bez problemu będzie mógł sterować prockami bez Ruxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...