Skocz do zawartości

Dobór radia do brax ht1 lotus reference


Rekomendowane odpowiedzi

whisper jak masz ukierunkowane ht1. ja dziś kombinowałem jescze inaczej i rzuciłem je w kąt 90 może 85. ale niestety na clarku jest nadal troszkę czczyy szzyyy. wzoruję się na płytxe katie melua sycret simphoni jest dobrze nagrana i faktycznie przedewszytskim tam mnie to drażni i w paru innych kawałkach z poszczególnych płyt. próbowałęm również rzucić je w górę pionowo ale wydaję mi się że tracą głębie i dzwięk robi się płytki

 

niestety nie są na wysokości uszu są na desce gdzieś około 10cm poniżej uszu. jak bym wrzucił je na wysokości uszu były by za blisko. moje autko to freelander jest dość skompilowane jeżeli chodzi o car audio

Wy tak na poważnie ??!! Kąt 90 stopni ?! Leżą na desce ?! Katie Melua ?! 

 

http://cdn.superbwallpapers.com/wallpapers/meme/i-dont-want-to-live-on-this-planet-anymore-11372-1920x1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury22 "leżą na desce" są na wysokości deski rozdzielczej wyżej jest ciężko coś zrobić. siedziałem jeszcze i jednak tył lusterka jest najbardziej trafny jeżeli chodzi o kierunek. Co masz do płyty katie melua? coś z nią nie tak



nigdy nie położył bym je od tak na desce. to są ht1 od hippka który miał je w mazdzie.



bardzo dba o sprzęt także przepraszam za nieściesłość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woofer cialbym aktywnie a tweeter pasywnie - wystarczy 6db. Oczywiscie aktywnie woofer tez 6db. Mi sie nie udalo uspokoic HT1 aktywnie, stad ciecia pasywne.

 

Cofajac sie do poczatku dyskusji - Pionek mi tez nie podpasowal i mysle ze jak klecisz system z tak zacnych klockow, mozesz szarpnac sie na HX-D2. Jest duza szansa ze to jest radio, ktorego szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...