Skocz do zawartości

Jednostka oryginalna mercedesa jak to ugryźć


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam nie lada problem, auto mercedes w211. Ze względu iż deska po wyjęciu oryginalnego radia a włożenie 1din wyglądało by nieco dziwnie, postanowiłem zostawić tą jednostkę i grzebać z nią. 

Mam problem jak wyprowadzić z tego sygnał. 

Światłowodem radio jest podłączone ze wzmacniaczem w bagażniku. No tyle że tą magistralą przesyłane są nie tylko dane audio, ale także dane sterujące, sygnał anteny jak również do nawigacji itp. czyli nie mogę tego potraktować jako SPDIF??

Plan jest taki, jednostka oryginalna do procesora dźwięku światełkiem i potem wiadomo. 

Jakbyście to sensownie rozwiązali?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam nie lada problem, auto mercedes w211. Ze względu iż deska po wyjęciu oryginalnego radia a włożenie 1din wyglądało by nieco dziwnie, postanowiłem zostawić tą jednostkę i grzebać z nią. 

Mam problem jak wyprowadzić z tego sygnał. 

Światłowodem radio jest podłączone ze wzmacniaczem w bagażniku. No tyle że tą magistralą przesyłane są nie tylko dane audio, ale także dane sterujące, sygnał anteny jak również do nawigacji itp. czyli nie mogę tego potraktować jako SPDIF??

Plan jest taki, jednostka oryginalna do procesora dźwięku światełkiem i potem wiadomo. 

Jakbyście to sensownie rozwiązali?

o ile wiem to sygnał do anteny nie idzie po światełku jest analogiem od wzmacniacza przy szybie tylnej,a to comand czy aps 50 czy audio zwykłe? harman czy standard?

 

wszystkie odbiorniki w petli swiatła maja przewod wake up który ich budzi i diagnozuje itp. ale bez niego samo swiatło tez wzbudza prace odbiornika (zmianiarka,tel,navi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a to comand czy aps 50 czy audio zwykłe? harman czy standard?

 

Comand ntg1, audio standard. Trzeba będzie wyciągnąć sygnał z radia, a potem zostawić jak jest, najwyżej głośniki odepnę (wiadomo z przodu będzie nowa instalacja a tył i sub zostaje) co by nie grały z oryginalnej instalacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...