Skocz do zawartości

kolyska1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po zmianie auta myślałem, że nie będę grzebał przy audio. Niestety standardowo granie nie do końca mnie satysfakcjonowało a często jak jeżdżę w nocy lubię posłuchać sobie ASOT lub coś podobnego i musi to ładnie grać postanowiłem coś pozmieniać w mojej asterce.
W poprzednim aucie Corsa B miałem Alpine 9812R + na przodzie Hertz DSK165 + z tyłu w oryginalnych miejscach BowerBass L-5202 i grało to pod radiem z wygłuszonymi drzwiami.

Teraz zestaw który na dniach będzie składany w całość bo na razie są tylko poprzeciągane kable gdyż montuję elektryczne szyby + domykanie z pilota szyb.
Zestaw.
Radio                    Alpine 117Ri + kce-400bt

Głośniki przód       Morel Tempo 6
Kable Hollywood    OFC PRO-44
Subwoofer             RE 8s4 (skrzynia zamknięta zalecana przez producenta)
Wzmacniacz          Rainbow iPaul 4.300
Wygłuszone drzwi matami butylowymi

 



Zdjęcia zrobię i wrzucę jutro jak mniej więcej to już wygląda.

Głośników na przód jeszcze nie mogę zamontować bo zbieracze wody są stare i mi woda z okna kapie na głośniki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odważna wykładzin w bagażniku

tak trzymać

W Pracy mamy dużo odpadów niektóre ogromne bo zależy ile mamy trawnika i jakie jest duże boisko. 

To akurat sztuczna trawa z tenisa ziemnego. 

Dzisiaj złożyłem już jedne drzwi do końca. Jutro wpadną foty. Jedne drzwi jeszcze rozebrane bo brakuje mi dwóch śrubek do przykręcenia kabli do zwrotnicy.

Na dniach wszystko zagra bo jeszcze muszę wymienić cinche w wzmacniaczu a ciężko je dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...