Skocz do zawartości

co wybrać ? co lepsze ? (Wzmacniacz)


ALEX-77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

owego signata posiadam jeszcze ale juz znalazl innego uzytkownika. z tego co czytalem kiedys bolaczka signata nie jest mocno wysoki DF co w pewnej mierze ma wplyw na to jak wzmak trzyma glosnik. w konfigu 300 rms glosnik + signat mysle ze to nie zrobiloby duzej roznicy , problem pewnie pojawilby sie przy wiekszej mocy subwooferku.

 

signat to niezly piec -wazy nawet konkretnie jak na rozmiary ( ot wiecej niz AS twister)

porownujac signata do obecnego wzmaka roznice slychac ... i czuc => . wysterowanie jest mniej wiecej podobne a roznica spora na korzysc AS. tylko cena :zdegustowany:

 

na all.. jest cos takiego jak wzmak ETON xxx. ma df na poziomie >1000 :hyhy: i powinien zrobic dobra robote.

 

bolaczka rodka jest to ze trzeba uwazac - duzo jest grzebnietych z roznych powodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem parę razy tego signata pod jakimś subikiem i dawało radę, nie wiem gdzie słyszałeś te opinie ale w tej cenie ma raczej dobre opinie jako napęd do suba. A ten rodek wygląda bardzo porządnie, ale pierwszy raz słyszę o tym modelu chętnie bym przytestował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem Signata Ram3 tego co miał Dave i dla mnie on nie nadawał się na woofery (pod MDS06 go testowałem). Szczerze to nie wiem dlaczego ale bas był kiepski dynamik taka sobie. Na pewno nie brałbym go pod MDSy. Być może 150W to zdecydowanie za dużo dla MDSów?

Jak sprawuje się z większym głośnikiem tego nie wiem. W sekcji niskotonowej nie zachwycił mnie wcale.

Reszta pasma była ok. Średnica i góra bardzo fajna szeroka z powietrzem. Tweetery pomimo tego że były to tylko Helix`y z serii Blue zagrały bardzo przestrzennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, powiem ze po przesiadce z signata na AS twister to jest spora roznica. nie mowie tu juz o cisnieniu ale o samym dzwieku a dokladnie jego barwie. gra to po prostu inaczej. poza tym sa tu 2 pelne filtry (jeden da sie ustawic by robil za subsonic) i wzmak jest w profi stanie. mysle ze dlugo go nie zmienie. pamietajmy tez o tym ze signat to sprzet ledko leciwy a tez pieniazki jakie kosztuje nie sa az takie duze. mysle ze za taka kase warto napewno. aha minusem signata jest napewno zuzycie pradu -oj zre on zre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...