Skocz do zawartości

Wybór średnioniskotonowców 16cm do biamp


elmer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nigdzie nie mozna nabyc oddzielnie chyba ze trafi sie okazja ze ktos sprzedaje wiadomo gdzie. Na balledro sa Woofery na aukcji R6A. Też zabieram sie powoli za kompletowanie nowego systemu i chyba bede sie skłaniał na te Proa Simplex 160 tylko szkoda że tak mało o nich na necie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie obaczyc Helixy ?

Jakby cię interesiło to mam zestaw helixa h236. Masz wprawdzie kawałek do mnie, ale jakbyś wybierał się gdzieś w tej strony(lub np. gliwic) to możnaby się spiknąć i mógłbyś posłuchać jak grają te wooferki. Jedyny problem to, to, że musiałbyś przyjechać swoim autem przygotowanym pod montaż, bo ja tego jeszcze nie mam zamontowanego.

Leży też u mnie parka wooferów z dls r6a od kumpla i czeka na montaż.

 

P.S. Głośniki te nie są na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze wlasnie o tych focalach ze maja jakies wady, na zdjeciu to wydlada tak, jakby tam bylo chlapniete jakims klejem na tym zawieszeniu...

 

A te PA, no własnie... Ktoś tu na forum widziaęłm, że ma taki zestaw zamontowany. Wysłałęm mu PW o info jak to gra . Teraz pozostaje czekac i spozywacswiąteczne napoje rozświetlające umysł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych Phase Acoustik to było coś na forum o nich.

Phase Acoustik PA 1601

 

A co powiesz na AUDAX VP170GO? Audax naprawdę dobra firma tylko ze one nie mają wysokiego pasma przenoszenia bo do ok 3Khz ale możesz to nadrobić tymi Carpowerami bo można je spokojnie puścić od 2Khz (tak są dzielone w zestawie PRESET 1)

 

Audax

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gienek665, ten temat o PA1601 czytałem. Jest tam tylko jedna wypowiedz o tym zestawie, wskazujaca, że woofery moga byc ok.

 

AUDAX nie slyszalem, ale popatrze za nimi.

niestety nie mam mozliwosci wczesniejszych odsluchów .

Bardzo tanie te AUDAXy, 100zł za pare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz co nieco o tym audaxie http://www.audiocar.pl/forum/viewtopic.php...highlight=audax . Słuchałem tego systemu xionc'a i pamiętam że grało przyjemnie, ale było to jakiś czas temu i wtedy byłem bardzo mało osłuchany i ciężko mi coś więcej napisać. Pamiętam tylko że są bardzo mało wymagające mocowo bo grało to pod wzmakiem "clarka" jakimś takim maciupkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakim to tweeterem ma grać, bo te woofery (audax'y), sprawdzą się tylko z tweeterem o dosyć niski fs, inaczej można je odrazu skreślić. Nie wiem czy wcześniej wspominałeś, ale jaki ma być sposób podziału pasma, sam będziesz robił zwrotki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefanb, Tweetery to Carpower DT-284:

http://carpower.pl/index.php?id=2&lang...&id_item=77

Te carpowery podobno mozna juz ciac od 2kHz/12db/okt.

 

Podział pasma aktywny.

 

[ Dodano: 2008-12-30, 10:10 ]

klamka zapadła: Audax.

jak złoże wsio do kupy to wiadomo co nieco napisze w temacie "Projekt CRX"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...