Skocz do zawartości

bezprzewodowe granie w domu - rozwiązania ?


wisior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem na etapie wykańczania domu i mam takie postanowienie aby wyeliminować wszystkie zbędne kable ;)

Potrzebuje jakiegoś urządzenia, które by się bezprzewodowo łączyło ze wszystkimi zabawkami jakie posiadam w domu (laptopy, smartfony i inne) i przekazywało odtwarzaną muzyke do wzmacniacza ew do DACa.

Jedyne co namierzyłem to takie cudo, niby ma dobre recenzje i spełnia moje oczekiwania w 100 procentach ale może macie lepszy pomysł ?

 

http://sklep.bestaudio.pl/audio-kino-domowe-hi-fi-high-end-multiroom-sklep-internetowy-best-audio/detail/117-bezprzewodowe-audio/flypage/1468-advance-acoustic-wtx-1000-bezprzewodowy-bluetooth-odbiornik-audio-do-iphone-ipod.html?sef=hcfp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie wykańczania domu i mam takie postanowienie aby wyeliminować wszystkie zbędne kable ;)

 

witaj w klubie :) jestem też na takim samym etapie i ja zakupiłem wzmacniacz Pioneer-a z serii VSX do którego będę dokupował moduł BT dedykowany do tego wzmacniacza poprzez który zamierzam łączyć wszystkie urządzenia, a z rzeczy które używam każde ma bluetooth tak ze myślę że nie będzie problemów. Dodatkowo będzie mi służyć jako wzmacniacz pod kino domowe więc myślę że to będzie rozsądniejsze rozwiązanie niz to cudo z linku który podałeś z autopsji jakoś nie ufam wynalazkom i "no name-mom"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic appla i nie zamierzam ... a co do zmian w sprzęcie to raczej archiwalne zabawki posiadam i zmiana nie wchodzi w rachubę ;) 

także mój problem ciągle nie rozwiązany :(

 

POMOCY ....

 

edyta :

 

smartfony na androidzie z czego jeden na prawdę dobrze grający (S3) - WM1811 Wolfson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Zobacz na takie cos jak raspberry pi z zainstalowanym xbmc. Lepsze od appletv a z wifi i obudowa kosztuje 250zl. W skrócie : airplay, full hd, odpala wszystko co świat widział, stream z sieci i mnóstwo pluginow. Mam taką zabawkę i jest wypas.

 

Airplay działa dla muzyki i filmów z programu iTunes (testowałem z powodzeniem na mac i windows) - dla muzyki cacy bo raczej wszelkie formaty łapie, filmy lepiej udostępniać i na nim odpalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem, mam sprzęt archiwalny wysokiej jakości i nie zamierzam go na nic zamieniać bo obecnie nie ma odpowiedników w cenach nie astronomicznych ;) 

 

także poszukuję jakiegoś międzymordzia :)

 

Tak wlasnie sobie pomyslalem, ze propocycja Pioneera versus Advancea jest troche nie na miejscu.

Moze kombinowac za posrednictwem komputera?? BT do kompa dalej komp przez jakiegos squuzeboxa do Daca i dalej wzmacnacz...

Albo np komputer - rDac z wifi. Pewnie sa programy do odtwarzania muzy z urządzeń zewnetrznych. 

Nie wiem jak z jakoscia jednak bedzie - mozesz nie byc usatysfakcjonowany - przeciez bez kabla jest maooo audiofilsko  :rotfl:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...