Skocz do zawartości

DLS A6 - rozpoznanie oryginału


bartekmaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

 

Przymierzam się do zakupu takiego wzmacniacza poproszę o informację jak rozpoznac oryginalny piec DLS A6 ?

 

Sporo było słychać o podróbkach więc żeby sie ustrzec przy zakupie przed wpadką poproszę o więcej informacji.

 

Jeśli będzie możliwość to wklejcie zdjęcia na co zwracać uwagę :).

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co/kto to jest pewne źródło :wink: ?

 

Zapodałem ogłoszenie mam 2 faworytów ale lepiej zawsze sprawdzić, jak to mówi mój kolega:

" zaufałem kiedyś własnej dup.e, chciałem puścić bąka i się zesra..m" :rotfl:

Więc poproszę nie pisać o zaufanych źródłach/nowych itp.

 

Jak bym chciał kupić nowy to bym do sklepu poszedł i kupił :wink: . bez obrazy



A nie lepiej kupić porządny wzmacniacz? :) to jak już tak czyścicie to tego posta też usuńcie - proponuję też ZAJĄĆ SIĘ INNYMI TEMATAMI :)

A jaki to porządny ?? Mam mostek z Oriona 8002, wszystko z nim OK ale potrzebuje mniejszego gabarytowo ( zmiana koncepcji zabudowy).

 

Masz jakieś inne ciekawe propozycje ?? Pisz śmiało proszę, nie krępuj się :rotfl:. Chętnie przyjmę wszelakie sugestie :hyhy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kup sobie alpine PDX i będzie po sprawie w kwestii rozmiaru.

W tych piecach najgorsze jest to, że są... niepozorne. Istnieje trochę złe nastawienie do wzmacniaczy cyfrowych, troszkę też do nowszych produktów tej marki, ale jest mały, mocny i nie usłyszałem żadnych niedomagań w systemie, w którym były zastosowane. Słuchałem wcześniej Yariski Radka na tych piecach, mono pędziło JL 8W7 i robotę robiło, a wzmacniacz niewiele większy od paczki ptasiego mleczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...