Skocz do zawartości

Pomóżcie zrobić Car audio :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tutaj nowy 

 

Poszukuję dobrego sprzetu do swojego samochodu 

 

Posiadam Golfa 3 rocznik 97 , 3 drzwiowy

 

Cenę jaką chcę przeznaczyć na sprzęt to 2 tyś złotych jeśli będzie trzeba to mogę coś jeszcze dodać 

Potrzebuje dobrego radia , głośników do przodu , wzmaka i skrzyni basowej do tyłu 

Ktoś może doradzić ?

Jeśli cena będzie większa niż 2 tyś to przemyślę to i może  jeszcze coś znajdę w portfelu  :)

Chodzi Mi o to by grało głośno i jakościowo też nie było źle

Sprzęt najlepiej nowy

Jeśli coś mam jeszcze podać to piszcie będę bacznie patrzył na postępowania w tym temacie i w miarę szybko odpisywać na zapytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wydawaj od razu kasy na wszystkie bajery tylko stopniowo wzbogacaj swoje audio. Przemyśl kilka razy swoje decyzje, zanim kupisz coś z czego nie będziesz później zadowolony. Trafiłeś na dobre forum, dzięki któremu unikniesz błędów popełnianych przez początkujących. Tutaj na pewno doradzą Tobie jak dobrać sprzęt do auta i musyki której słuchasz. Sam jestem tutaj od niedawna i sporo się dowiedziałem o przyzwoityum graniu. Również jestem posiadaczem golfa III 5D i pierwsze co zrobiłem to wygłuszyłem drzwi niskobudżetowo, bo matą dekarska, ale dźwięk poprawił się stanowczo. Potem doszło radio, zestaw na przód, wzmak, a na końcu sub. Także spokojnie zastanó się co chcesz zrobić. Przyjemnej zabawy  z car audio i uważaj -  ta zabawa wciąga! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...