Skocz do zawartości

ponownie wybor 2 din alpine czy sony


bams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie bo nie znam tych radi co kupic? alpine czy sony?http://allegro.pl/sony-xav-601bt-zdejmowany-panel-bluetooth-dvd-usb-i3149121959.html

 

 

http://www.alpine.com.pl/p/Products/mobile-media-stations4/ive-w535bt

 

ogolnie zalezy mi na dzwieku i na nowej jednostce do 2,5k zl czytalem forum ale nic ciekawego sie nie doczytalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, co by nie zakładać nowego.

Poszukuję radyjka 2DIN z czasówką.
 

Jak dotąd mam tylko jeden model ALPINE IVE-W535

Wszystko gra w bi-ampie.

 

Dotychczas mam JVC KW-AVX810 ale jest to moim najsłabszym ogniwem, bardzo ostrzy górę i nie da sie ustawić co by mnie zadowoliło. 

Jak ktoś ma jakieś typy proszę o napisanie.

Klocki z którymi będzie współgrać są w moim podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, co by nie zakładać nowego.

Poszukuję radyjka 2DIN z czasówką.

 

Jak dotąd mam tylko jeden model ALPINE IVE-W535

Wszystko gra w bi-ampie.

 

Dotychczas mam JVC KW-AVX810 ale jest to moim najsłabszym ogniwem, bardzo ostrzy górę i nie da sie ustawić co by mnie zadowoliło. 

Jak ktoś ma jakieś typy proszę o napisanie.

Klocki z którymi będzie współgrać są w moim podpisie.

 

Alpine IVA-W520r + PXE-H100 = Gotowość do użycia funkcji korekcji czasu (wymagany procesor PXA-H100 )

 

A poza tym zyskujesz :

 

 

  • Gotowość do współpracy z procesorem MultEQ (wymagany procesor PXA-H100)
  • Gotowość do współpracy z układem MediaXpander (wymagany procesor PXA-H100)
  • Gotowość do użycia funkcji korekcji czasu (wymagany procesor PXA-H100 )
  • Gotowość do współpracy z 5-cio pasmowym korektorem graficznym lub 7-mio pasmowym korektorem parametrycznym (wymagany procesor PXA-H100)
  • Zwrotnica: Gotowość do współpracy ze zwrotnicą (wymagany procesor PXA-H100)

Czyli wszystko co ci jest potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine IVA-W520r + PXE-H100 = Gotowość do użycia funkcji korekcji czasu (wymagany procesor PXA-H100 )

 

A poza tym zyskujesz :

 

 

  • Gotowość do współpracy z procesorem MultEQ (wymagany procesor PXA-H100)
  • Gotowość do współpracy z układem MediaXpander (wymagany procesor PXA-H100)
  • Gotowość do użycia funkcji korekcji czasu (wymagany procesor PXA-H100 )
  • Gotowość do współpracy z 5-cio pasmowym korektorem graficznym lub 7-mio pasmowym korektorem parametrycznym (wymagany procesor PXA-H100)
  • Zwrotnica: Gotowość do współpracy ze zwrotnicą (wymagany procesor PXA-H100)

Czyli wszystko co ci jest potrzebne :)

NIe głupi pomysł , ale ten procek raczej do najlpeiszych nie należy , nie wiem tylko jak się jakościowo ma do wewnętrznego w 535r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opiniami na temat 535 będzie ciężko gdyż to nowy model i nie ma jeszcze tego na rynku wtórnym, chyba że znajdziesz kogoś kto ma nowe i słuchał tego.

Miałem do czynienia z IVE-W530BT ale to niższy model i ma uboższe ustawienia dźwięku więc nie ma co porównywać.

Jedynie mogę napisać że ma bardzo dobrej jakości wyświetlacz, ładne kolory i jakość obrazu - w 535 pewnie jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki staroć? Człowieku...

 

BTW

Skoro zależy Ci na dźwięku to po co Ci 2 din? Bo chyba nie do oglądania filmów. Co chcesz robić, że musi być 2 din?

 

Sam zaprzeczasz sobie: Sterowanie: CDA-9887r 

Twój staroć jest z tego samego roku co IVA-W205R czyli 2007r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zaprzeczasz sobie: Sterowanie: CDA-9887r

No tak ale tu mamy do czynienia z odtwarzaczem 1 din. To tak jakbyś kupił laptopa z 2000r. 9887r w porównaniu do W205r wygląda ciągle na czasie czego nie można niestety powiedzieć o w205r. Jakby to powiedzieć, to coś w stylu reliktu przeszłości. Było nowe i momentalnie się zestarzało. Miałem d106r więc coś o tym wiem. Inny przykład... stare alpinki 7xxx ciągle przykuwają uwagę, a teraz porównaj sobie stacje alpine z tego okresu, wstyd trzymać w aucie bo jak ktoś zobaczy tai wyświetlacz to cie wyśmieje... Albo to radyjko co masz w sygnaturze... niby stare, a jednak na czasie. Miałem d106r i wyrobiłem sobie opinię na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Poszukuję radyjka 2DIN z czasówką.

 

np.: Kenwood DDX8026 BT

 

 

Multimedia DSP Features

DSP Chip Freescale Position Control Yes Position Preset 3 Position Cabin Size Yes Graphic equalizer Yes G-EQ 13 bands G-EQ KBS Yes G-EQ manual setting Yes G-EQ f0 Qty Yes, 4 G-EQ adjustable level Yes, +9dB/-9dB DRC (Only On Dolby Digital) 3 (Wide/Normal/Midnight) Time Alignment 0cm ~ 600cm High Pass Filter Yes (Center) HPF Cut Off Frequency 14 HPF Cut Slope Level 4 Low Pass Filter Yes (Non-Fading) LPF Cut Off Frequency 14 LPF Cut Slope Level 4 Cross-over Yes Source DSP Memory Yes SRS WOW Yes WOW 3D Yes WOW FOCUS Yes WOW TrueBass Yes Dolby PrologicII Yes Dolby Digital Decode Yes dts decode Yes Down Mix Control Yes Speaker Size Control Yes Channel Level Control Yes Supreme Yes

Alpine ICS-X7

Alpine ICS-X8

Alpine IVE-W535 BT

Alpine INE-W928R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...