Skocz do zawartości

Wie ktos co to za wzmak? Jakis Rockford ale nie wiem jaki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta to jest Power 150a1 bez maskownic a wyglada jakby prosto z jumy...

 

[ Dodano: 2008-12-20, 22:38 ]

Swoja droga juz o niego pytałem kolesia ktory go na allegro wystawil czemu nie ma nic do niego i :

"Chciałbym za niego 450zł. Nie posiadam papierów ani instrukcji, niedawno był sprawdzany działa doskonale.Wzmacniacz oferowany prze ze mnie jest dokładnie taki sam jak na zdjęciu bo ja robiłem te zdjęcia nic więcej do niego nie ma ani pilota ani maskownicy. Moc wynosi 150W bądź 200W nie wiem bo na każdej stronie inaczej pisze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No powiem ci ze podlaczylem go pod PowerBass XL-10D w br no i powiem szczeze ze naprawde niezle go kontrolowal , ale chyba mocy jednak brakowalo z tym ze raczej nie wiele powiem tak ze gdybym mial glosniczek 2x4 ze 150 - 200wat to nie widze lepszej opcji w moich dotychczasowych doswiadczeniach zeby go zasilic oczywiscie w tej cenie bo za 150zł 150waat markowych i miesistych z dobra kontrola sie nie znajdzie , no ale nie mam takiego glosniczka zreszta to jednak troche nie klasa w jaka celuje , zatrzymalbym go na dlurzej i moze lasce w aucie bym zamontowal ale z uwagi na krqadziez radia potrzebuje kazdych pieniedzy na nowe :P a troche szkoda bo to fajny zadki wzmak :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...