Skocz do zawartości

Problem z 9855r kca 420i i ipodem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem a mianowicie po podłączeniu ipoda do interfejsu ipod łączy się z radiem ładuje się mogę zmieniać utwory wybierać z listy ale nie mogę sterować dźwiękiem. Gdy ipod połączy się  z radiem zaczyna grać nie słychać trochę głośno  nie mogę tego przyciszyć z radia ani użyć balansu dosłownie nic co pomożenie. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż wstyd się przyznać co było źle ze nie działało. Wczoraj wieczorem po piwie naszło mnie co było źle :) pod radiem są przełączniki systemowe kiedyś się bawiłem i nie zmieniłem jednego od AI-NET i dlatego mi nie działało dziś zmieniłem i hula jak zły
kolego mastah22 ja mam ipoda 5 z dyskiem 30 GB i działa a kułko nie jest potrzebne do niczego nie trzeba nic wciskać

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak podaj jaki masz model radia? to po pierwsze, drugie kabel który w linku podałeś jest tylko do dedykowanych modeli z opcją tzw " full speed Ipod control" a nie do wszystkich. Jest opcja podłaczenia i zmieniarki i adaptera poprzez urządzenie kca 410c lub 410c tylko jeśli znajdziesz takowe to licz się z kwotą około 400-500pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawa ma się podobnie z KCE-400BT ? Też podłącza się pod ai-net ? 

 

jak chcesz podłączyć KCE-400BT do 9855? :)

 

9855 ma tylko jedno podłączenie dla urządzeń peryferyjnych i jest nim ainet właśnie - bez jego rozgałęzienia się nie da  :)

 

Nie ma innej opcji niż KCA-400C albo KCA-410C, been there, done that.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tak jak pisałem wyżesz kablę do alpinek są dedykowane do niektórych modeli znaczy nowszych z tzw "full speed ipod control" a np model 55r jest z 2005/2006 roku i w nim nie ma opcji podłaczenia takiego kabla zostaje 400c lub 410c. Bury w dva 9965 możliwe że jest taka opcja ale z tego co ja wiem to zostaje kca 420i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...