Skocz do zawartości

program komputerowy do odsluchu muzyki


Roko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o odtwarzacze to sam używam "uLilith" do odtwarzania ze względu na większe pole konfiguracji i możliwość odtworzenia bardziej zaawansowanych plików.

Do zgrywania bardzo fajnie spisuje się "Foobar".

Winamp moim zdaniem klasuje sie na ostatnich pozycjach.

 

Warto sobie poczytać ten wątek:

 

http://www.tweaks.pl/poprawianie-jakosci-brzmienia-muzyki-czyli-konfiguracja-bit-perfect-pc-audio/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "uLilith"

odpaliłem, ustawiłem WASAPI (prawie jak WASABI) zgodnie z konfiguracją z linka. Skórka trochę nie w mój deseń bo fubara używam, i przydało by się coś podobnego. Natomiast nie wiem czy to efekt placebo ale ale ale jeszcze nie włączyłem ekłalizera żeby wysokie przyciąć bo mi nie przeszkadzają gdzie w fubarze przeważnie -8db. Ba nawet jakby trochę więcej kopa jest przy tym samym poziomie głośności. Muszę się jeszcze z tym osłuchać ale brzmi lepiej bardziej soczyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie tony to moim zdaniem najbardziej zauważalna różnica w uLilith, znaczy się na plus. Warto przełamać stereotypy i spróbować czegoś nowego :)

 

Co do skórki to nie ma co narzekać, uLilith do niedawna był tylko dostępny w języku japońskim i trzeba było sobie jakoś radzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do większych kolekcji płyt polecam JRiver Media Center http://www.jriver.com/ .Jakość dzwięku znakomita, mnóstwo ustawień, w tym zaawansowanych.Dwie wady to brak wersji w języku polskim oraz cena $49.98.Fajny bajer w tym programie to widok home theater.Można nim również zarządzać zdjęciami i filmami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...