Skocz do zawartości

Kenwood PS500 vs Xetec 4G-600 vs Steg 105.4


Gość groH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem bezpośrednio porównać te piece. Jeden z nich miałby zasilać woofery 2way i suba. Woofery to SS 18 G01, a sub CV Vega 104. Który z nich Waszym zdaniem sprawdzi się najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI_Sound to może ponowimy spotkanko (Yasica tez pewnie chętnie by się pojawił), i trochę posłuchamy - moge zorganizować 4g600MKII, HK TC400Q, Helixa A4 i cos tam jeszcze. Zapytaj Jacka ma namiary na genialną czterokanałówkę.....tylko ceny w detalu trochę przekroczone.

 

A wracając do tematu słuchalem wszystkich w/w, moim zadaniem prezentują podobny poziom, natomiast róznią się charakterem (warto posłuchać i samemu zdecydować). Ja bym chyba wybrał .....PS'a.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem jak najbardziej za :) Tylko, że moje auto niestety nie wydaje na razie żadnych dźwięków, a chciałbym wrzucić te klocki do siebie i sprawdzić jak to się zgra... Myślę, że niedługo powinno coś ruszyć w temacie i wtedy możemy zorganizować jakiegoś spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hi_Sound, ogarnij drzwi i montaż wooferów, ustaw w miarę słupki  i wtedy możemy mieszać piecami. Suba wrzucimy ode mnie do Ciebie ( bo chyba też celujesz w  Helixa P10W ) to odrazu zobaczymy który najlepiej będzie kontrolował jednocześnie tego Suba i te woofery. Piecyki możemy przepinać, na górę dla porównania możemy posłuchać Audisona VR206 i HIFonicsa VULCANA  VIII, najlepszej Generacji  ( obie 2 kanałówki to czyste końcówki mocy bez filtrów - pogarszaczy )



a Ta 4 kanałówka co ma matt79 na myśli to też z Krainy Bogów, tylko że ewentualnie w budżecie byś się nie zmieścił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...