Skocz do zawartości

Montaż CA - opel astra h


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam informacji na temat montażu zestawu car audio w oplu astra h kombi.

 

Interesuje mnie przede wszystkim sposób montażu wzmacniacza i subwoofera 30cm w bagażniku. Głównym założeniem jest zabudowa w jak najmniejszym stopniu ograniczająca dostęp do bagażnika. Czy do montażu tweeterów nadają się obudowy lusterek z fabrycznymi głośnikami, czy montaż w słupkach będzie jadnak lepszym rozwiązaniem?

Jeśli chodzi o przednie drzwi to wszystkie interesujące mnie informacje już znalazłem.

 

Na tym forum niestety nie znalazłem żadnych konkretnych informacji. Jest kilka tematów o astrze h, ale głównie hatchback. Jeśli ktoś posiada zdjęcia z tym modelem samochodu, proszę o podanie linków. Mogą być też linki do stron w języku innym niż polski, chodzi mi głównie o zdjęcia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Interesuje mnie przede wszystkim sposób montażu wzmacniacza i subwoofera 30cm w bagażniku. Głównym założeniem jest zabudowa w jak najmniejszym stopniu ograniczająca dostęp do bagażnika. Czy do montażu tweeterów nadają się obudowy lusterek z fabrycznymi głośnikami, czy montaż w słupkach będzie jadnak lepszym rozwiązaniem?

 

 

Na tym forum niestety nie znalazłem żadnych konkretnych informacji.

 

:rotfl:

 

Żadnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukam informacji na temat montażu zestawu car audio w oplu astra h kombi.
Interesuje mnie przede wszystkim sposób montażu wzmacniacza i subwoofera 30cm w bagażniku.

Zapraszamy do lektury działu "wasze instalacje" tam znajdziesz masę rozwiązań na zabudowę bagażnika  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...