Skocz do zawartości

Powerbass XL-10D


lukas89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc w dobraniu skrzyni do głośnika PB XL-10D 

Poniżej podaje specyfikacje podaną przez producenta, niestety nie rozumiem jej do końca... nie jestem jakimś specjalistą w tej dziedzinie dlatego proszę was o pomoc.

Zależy mi na dobrym zejściu dlatego skrzynia closed chyba odpada

Rozumiem że wersja druga ze zdjęcia wchodzi w gre czyli 35l tak? 35Hz

Jakby ktoś byłby tak miły i zapodał jakiś gotowy projekt, doradził coś to będę wdzięczny ;)

post-10542-0-19330700-1362768785_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiłem używkę na allegro w co najmniej okazyjnej cenie i jest ona w jakiejś skrzyni od innego głośnika widać po śladach maskownicy śladach po wkrętach itp i jest ona chyba za duza do tego głosnika jutro ją zmierze dokładnie obudowa BR i słychać furkotanie przy głośniejszym słuchaniu, chciałbym żeby głośnik był w możliwie najlepszej obudowie... Napędzam go póki co JBL-em GTO301.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz BR to lepiej odezwij sie do chłopaków z forum,bo żeby poprawnie działał nie tylko litraż jest ważny,ale też długość i średnica portu.A z tego co wnioskuje to będziesz miał z tym problem.Napisz w giełdzie że poszukujesz danej obudowy,wcale nie takie straszne ceny:) A napewno będziesz zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że przy skrzyni 35l port ma mieć 7,62cm średnicy i 26,67cm długości tak? Circular port to chodzi o port bas reflex?

Czy mają znaczenie jeszcze wymiary skrzyni no bo 35l można różnie rozłożyć i umiejscowienie portu tzn, odległość portu od głośnika umiejscowienie go na ścianie tej co głośnik lub bocznej?

 

Najchętniej zrobiłbym lub kupił gotową skrzynie szczelinową do tego głośnika... coś tego typu http://allegro.pl/skrzynia-basowa-szczelinowa-b1035s-10-25cm-35l-i3031929770.html

Tylko czy zwracać uwagę na coś więcej czy tylko patrzeć żeby miała te 35l w przypadku szczelinowej? A może ktoś posiada na zbyciu taką albo jest z okolic Łodzi i mógłby pożyczyć na sprawdzenie?

 

EDIT:

Moja skrzynia ma kolo 35l więc powinna być odpowiednia musz wyjąć port BR i sprawdzic jego dlugosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...