Skocz do zawartości

Jaki monoblock wybrać...? pod RE-SR12


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Dawno nie było mnie na tym forum, widzę spore zmiany stylistyczne na plus oczywiście. :)

 

Wracam powolutku do tematów CA, ponieważ zamierzam wyposażyć nieco swój samochód, ponieważ fabrycznie nagłośnienie E36 (sedan) staje coraz bardziej męczące.

 

Ze starego auta został mi tylko subwoofer, w skrzyni bass-refleks RE-Audio SR12. Dla mnie to bardzo głośnik, dość stary, kupiłem go 3 lata temu, nie wiem czy ktoś o nim słyszał :D Napędzałem go wzmacniaczem Hifonics Brutus, który przy 2ohm osiągał moc 800W (D-klasa). Niestety wzmacniacz musiałem sprzedać :/ szukałem podobnego ale nie mogłem nic znaleźć, więc zwracam się z prośbą do Was o polecenie mi jakiegoś wzmacniacza.

 

Przez dwa lata sporo się zmieniło i skacząć po aukcjach na allegro nie mam pojęcia na co zawiesić oko. Dlatego proszę Was o polecenie jakiegoś konkretnego wzmaka, który bez problemu poradzi sobie z moim subem. Nie wiem jak to zagra w E36 ponieważ ma ona za siedzeniami blachę :/ w przyszłości przewiduję zmianę auta na e38, bądź powrót do e30 tam jest to samo :/ Być może będzie potrzebny jakiś lepszy sprzęt żeby to ładnie zagrało ale na razie zostańmy przy RE SR.

 

Czekam na jakieś propozycje z Waszej strony. Ceny również mile wydziane.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie liczyłem zakupić coś do 800zł ale czym bardziej patrze to widzę, ż ebędzie cieżko chyba :/ Jest na allegro taki hifonics jakiego miałem za 500zł. Nie mam zaufania do używek ale chyba będę musiał się nad jakąś zastanowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury - na essie nic nie znalazłem :/ jednego 4 kanałowego Hollwyooda...

Znazłem u-Dimension. czytałem kiedyś, że to dobra firma

http://www.caraudiosklepy.pl/u-dimension-el-d61-p216.html

lecz dokładnie na tych parametrach się nie znam.

tu masz :)http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,281,284&kid=284

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozejrzeć sie za 2ch stabilną w mostku w 2 ohm :)

 

 

bo modele PDX 1000.1 czy JL 1000/1 mogą być trochę za mocne

 

Piec raczej nie może być za mocny :) zalezy jak go ustawimy... Ja zapco 500 pędziłem jakis czas tweetery i do tej pory maja sie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mi się podoba :)

 

Excursion HXA-1K

http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,281&kid=284&pid=2202

 

Spotkał się ktoś z tym wzmacniaczem??

 

W grę nie tylko wchodzi Hifonics.. Ten wzmacniacz miałem więc mam do niego zaufanie, że mnie nie zawiedzie. Inne wzmaki jak najbardziej ale muszę mieć pewność, że będą się dobrze sprawowały.

 

Dzięki za propozycje na PW, oczywiście rozpatrze je:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...