Skocz do zawartości

XANTIA AUDIO


hansol2_pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rybiaryba i jak poprowadziles juz kabelki?

Pytanie do znawcow chce zrobic nowa skrzyneczke na 2 glosniki i wypadalo by dac ja zamknieta z uwagi na rozmiary i teraz pytanie jaki najlepszy litraz dac? Wygladowo jak by lepiej wygladala tylna scianka napewno pochylona i nie wiem jak dac przednia czy tez jej nie pochylic. Co do wzmacniaczy to myslalem zdemontowac polke i dac je w podlodze a co za tym idzie skrzynie troszke w gore, sciemnic tylna szybe i boczne zeby nie bylo widac sprzetu, co wy na taki pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
nie grzeje się sinus przy 1ohm? bo już mi ktoś coś wspominał że nie są one tak stabilne jak by sobie tego właściciel życzył.... czyt. grzeją się zabezpieczeją przy dłuższym głośniejszym graniu... masz tego typu problemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Kolego hansol2:) Też mam Xantie i powoli inwestuję w car audio. Problem tablicy rejestracyjnej też mnie doprowadzał do szału. Jednak okazało się że to nie tablica:P rozebrałem klapę położyłem kilka warstw masy tłumiącej w sprayu sinuslive. Drgania przycichły. Następnie zająłem się przyciskiem otwarcia klapy i siłownikiem centralnego zamka. Pokryłem je smarem grafitowym(uciszyły się) drgań już prawie nie ma ale przy podkręceniu suba na max czasem jeszcze się coś zatelepie... Zauważyłem że tworzywo z którego wykonana jest klapa w xantii dokładnie pod tablicą rejestracyjną się rozwarstwiło. Zauważyłem to w otworach na nity. Złapałem kilkoma nitami(ścisnęło ją do kupy) oczywiście w miejscu gdzie zasłonię to tablicą. Jeszcze w którymś miejscu się to tłucze ale jak tylko będzie cieplej to się za to wezmę. Ogólnie Xantia jest dobra pod Car audio bo wszystko da się schować rozczarowała mnie tylko jakość klapy. Powiedz czy będziesz dawał na przód dystanse czy może już masz?? Nie wiem jak się za nie zabrać:P a to podobno obowiązek. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...