Skocz do zawartości

JBL GT5-A604 Co potrafi ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Do konca tego tygodnia, bede mial swoj pierwszy pojazd - Seat Toledo, 1997r. 1,6 B+G. 
Kiedys planowalem zbudowanie subwofeera i wyrywanie kolezanek na telepiaca sie tablice rej. - to bylo 2/3 lata temu. Kupilem wiec 2 glosniki 25cm peiying py-pa250f4. Jednak do szkoly bede jezdzil z "normalnym" towarzystwem, wiec subik by stal bezuzyteczny.
Postanowilem wiec, by rozbudowac troszke car audio, ale zeby to gralo ladnie i normalnie. Chce wstawic jakies glosniki w drzwi i polke tylna. Do tego potrzebuje wzmacniacza. Mam okazje kupic model GT5-A604 za dobre pieniadze. Pytanie tylko - co ten wzmacniacz potrafi ? Ile i jakiej mocy glosnikow uciagnie ? Prosze, pomozcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

polke tylna.

Pierwszy błąd - jeśli nie wiesz dlaczego to trzeba będzie poczytać forum

 

Druga sprawa, czytałeś (przeglądałeś) manual wzmacniacza.

Śmiem twierdzić, że nie

 

Ile i jakiej mocy glosnikow uciagnie ?

 

I żeby nie padło pytanie skąd

http://www.jbl.com/images/media/GT5_604_OM_EN.pdf

Tłumaczyć jej nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie nie wiem o co chodzi z ta półką xd
pomijajac to, czy oplaca sie brac ten wzmacniacz za 180 zl ? w pelni sprawny itd. Chodzi o to, czy warto w niego inwestowac. Bo co ze ja zaplace polowe taniej niz za nowego, jak okaze sie ze nei bede mogl do niego nic podlaczyc.. wiecie o co chodzi zapewne.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedys planowalem zbudowanie subwofeera i wyrywanie kolezanek na telepiaca sie tablice rej. - to bylo 2/3 lata temu. Kupilem wiec 2 glosniki 25cm peiying py-pa250f4. Jednak do szkoly bede jezdzil z "normalnym" towarzystwem, wiec subik by stal bezuzyteczny.

 

Hmmm znaczy sie tylko "nienormalne towarzystwo jezdzi z subwooferem na pokladzie?

Otrzymujesz   +5 do dorosłosci.... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak bardzo chcesz kupić wzmacniacz to popatrz chociaz za jakims starszyn kenwoodem albo sony xm seri.Bo ten jbl ani jakos pod przedni zestaw ani pod subwoofer:) Spójrz też w giełde,znajdziesz też tańsze sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdziu.. Wy wszyscy mnie tak "rozumiecie" czy tylko udajecie? -,-
ale dobra, wytlumacze i to. Nie chce miec "sprzetu" skladajacego sie z 2 tweeterow w kabinie plus napierd**ajacego subwofera w bagazniku, tylko po to, zeby nie slyszec muzyki, a sam bas po to, zeby szpanowac, a nie sluchac muzyke.
Zamiast obciazac wzmacniacz JBL zbednym subem, chce wstawic kilka glosnikow w drzwi/polke. Nie wiem tylko, ile w rzeczywistosci ten wzmacniacz uciagnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co kolega przesiadł się na Voice Kraft-y w nowym temacie założonym minutę temu.



japierdziu.. Wy wszyscy mnie tak "rozumiecie" czy tylko udajecie? -,-
ale dobra, wytlumacze i to. Nie chce miec "sprzetu" skladajacego sie z 2 tweeterow w kabinie plus napierd**ajacego subwofera w bagazniku, tylko po to, zeby nie slyszec muzyki, a sam bas po to, zeby szpanowac, a nie sluchac muzyke.
Zamiast obciazac wzmacniacz JBL zbednym subem, chce wstawic kilka glosnikow w drzwi/polke. Nie wiem tylko, ile w rzeczywistosci ten wzmacniacz uciagnie..

Tutaj nikt raczej nie ma sprzętu naparzającego subem (chyba że DB), zerknij do "wasze instalacje", nie ma wiele osób które posiadają sprzęty za ogromne tysiące. Jest wręcz przeciwnie.

 

I popieram przedmówcę szukaj starego kenia lub sony i dobry zestawik na przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o woice krafty pytam pytam w osobnym temacie zeby tu syfu nie robic. tam pytam o voice krafty, tu o jbl. o co wiec chodzi ?

@szu_tcz czyli ten jbl mowisz, ze nie nadaje sie nawet do glosnikow za 100-150 zl w drzwi? kurde, lipa..
Doobra, dziekoweczka tym co pomagali, i fakers tym ktorzy potrafia sie tylko wymądrzac :)
narazie uzbieram troche grosika. Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz sobie chociażby na diory 150 masz z przesylką i już nawet to zagra.

Oczywisie pod jakims wzmacniaczem.Spokojnie możesz dla nich szukać 2x70.

Ewentualnie poszukaj 4 kanałowego,to na przyszłość dasz delikatny subwoofer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co ze ja zaplace polowe taniej niz za nowego, jak okaze sie ze nei bede mogl do niego nic podlaczyc.. wiecie o co chodzi zapewne.. :)

 

Odkurzacza pewnie nie podlaczysz.... Twoj dżejbiel pociagnie tyle glosnikow ile mu podlaczysz.  Musisz tylko uwazac na impedancje glosnikow, ale to dane papierowe wiec pewnie cie nie zainteresuje.

 

Chyba ty niezbyt "rozumiesz". Pewnie nie traciles czasu czytajac nasze forum... Jesli uwazasz ze czytales to podrzuc linkiem gdzie ktos ma zamontowane 2 tweetery i suba bo nie przypominam sobie zeby ktos z nas byl tak pomyslowy.

 

Jednak zrob jak koledzy mowia, zamiast obciazac tylna polke glosnikami i normalne towarzystwo jbl'em; poczytaj poprostu forum, bo cos czuje ze chyba modom niezbyt przypadnie do gustu twoje uparcie w tej sprawie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie polecam.Ale oczywiście jak sie uprzesz to zagra.Choć za tą cene zanjdziesz coś lepszego.Tu ci przykładowo daje link do realnej mocy wzmacniacza kenwooda,ja takiego kupiłem za 120 zł.Myśle że bije na głowe tego jbl.Takze zastanów sie na spokojnie i przy okazji możesz sobie na stronce popatrzeć jakie firmy podają realne moce albo i większe.

http://amp-performance.de/787-Kenwood-KAC-846.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...