Skocz do zawartości

Piec do RF P1S4.10 i kilka innych pytań [300zł]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kilka pytań odnośnie RF P1S4.10. Zakupiłem ten głośnik w zamkniętej skrzyni 25L. Piec jaki aktualnie posiadam to alpine mrv t707 i moje pierwsze pytanie czy ten piec sobie poradzi waszym zdaniem? Trochę lat już minęło od czasów jego świetności.. Jeżeli nie da rady, to proszę poradzić jakiś piec używkę do 300zł. Samochód to mała polówka, jednostka sterująca to alpine cda 9835r, z przodu fabryczne głośniki póki co, w wygłuszonych drzwiach, nie czuję jakiejś wielkiej potrzeby ich wymiany, pewnie kupię coś z czasem, ale z tego względu, że lubię bas i niskie tony, nie przywiązuję aż tak wielkiej uwagi do przodów, choć tak jak mówię, będą wymieniane, ale cda 9835 elegancko sobie radzi z fabrycznymi na wygłuszonych drzwiach.. Preferencje muzyczne to głównie Hip Hop,czasem Rock, ogólnie muzyka z dużą ilością basu, ale zależy mi na precyzyjnym basie, głębokim, nie na dudnieniu, myślę, że ten RF jest dobrym wyborem, jak uważacie? Kupiłem go, bo figurował w polecanych w wielu tematach, mam nadzieję, że się nie pomyliłem? Jest to najnowsza wersja tego głośnika (cały czarny). Jeszcze dwa pytania odnośnie kładzenia kabli, czy nie ma problemu puścić kabla remote razem z zasilającym? Bo tak właśnie zrobiłem, jednym progiem poszedł remote z +, a drugim RCA. W obu progach idą jakieś kable fabryczne, pewnie do świateł itp, czy nie ma problemu puścić koło nich RCA? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich fanów dobrego dźwięku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co my mamy uważać!!!Jak ci napiszę że masz fajny sub i wzmak to poczujesz się lepiej?Masz skrzynie i wzmacniacz--->podłącz--->ustaw--->posłuchaj,jak się podoba zostaw jak nie to out i tyle w temacie.Co do remote to możesz puścić koła zasilających.RCA jeśli nie "sieją" to mogą zostać.A nie lepiej było puścic rem i rca środkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Alpinka powinna sobie poradzic z tym subwooferem. Koniecznie zajmij sie zrobieniem przodu. Masz fajne radio, szkoda go do pędzenia standardowych głosników. Wymień przód i zasil głośniki odpowiednim wzmacniaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...