Skocz do zawartości

Digital Designs S4 + RE Audio SR10D2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat z podłączeniem w/w. zestawu.Poniżej wstawiam specyfikację wzmaka bo jest to mało znany sprzęt a chciałbym lepiej zobrazować problem.


SPECIFICATIONS
Series S
Input Sensitivity 0.2V - 8V
Variable High Pass Filter 20 Hz - 500 Hz (200 - 5 kHz) at 24dB/Oct
Variable Low Pass Filter 50 Hz - 500 Hz (500 - 5 kHz) at 24dB/Oct
Clipping Display LED
Tested Voltage 14.4
Tested THD 1%
Model S4
Cont Power at 4 ohm 100W x 2ch + 200W x 2ch
Cont Power at 2 ohm 150W x 2ch + 300W x 2ch
Damping Factor >550 @ 2 ohm


Cont Power at 4 ohm Mono
300W x 1ch + 600W x 1ch
Dynamic Power 400W x 1ch + 800W x 1ch
Efficiency thru Output >64%
Dimensions - mm 420L x 232W x 63.5H
Dimensions - inches 16.54L x 9.13W x 2.5H
Signal to Noise 95 dB
Shipping Weight 14lbs

 

Otóż zastanawiam się czy mogę podłączyć wspomniany subwoofer do wzmaka stosując mostek na kanale 3 oraz 4.Producent wzmacniacza nie podaje nic o takiej konfiguracji dla  2ohm lecz tylko dla 4ohm.Z tąd moja wątpliwość czy będzie to bezpieczny zabieg dla tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli producent nie chwli sie stabilnością 1ohm na kanał (2ohm na mostek) to zapewne wzmanciacza nie jest stabilny przy takim obciążeniu. Tylko... jeżeli posiadasz wersję Re SR10D2 to z tegp co pamiętam ona posiada 2x2 ohm (czyli możesz połączyc cewki w 1 lub 4ohm)...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wkradł się błąd. Sub to RE SR 10D4.

Na austryjackiej stronce do której link wlejam poniżej jest podana wspomniana przeze mnie konfiguracja więc już sam nie wiem.

 

http://www.soundonstreet.at/shop/product_info.php/info/p923_Digital-Designs-DD-S4-4-Kanal-Verst-rker.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...