Skocz do zawartości

zakłócenia z głosników.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem przewody głosnikowe i to nie jest przyczyną. Odłączyłem prawą strone tą po której idzie zasilanie z aku i z lewej nadal słychac gwizd jak gazuje.wiec odpada.

Sprawdzałem też kabel remote, kabel zasilający czy nie ma pętli i naprawde nie wiem co jest pszyczyną? :wstyd:

Ale nadal nie wykonałeś najprostszego testu o którym pisałem na samym początku "Podepnij "na skróty" inną sygnałówkę i zobacz jaki będzie efekt" oczekujesz od nas że będziemy wróżyć z fusów :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie wykonałeś najprostszego testu o którym pisałem na samym początku "Podepnij "na skróty" inną sygnałówkę i zobacz jaki będzie efekt" oczekujesz od nas że będziemy wróżyć z fusów

o jakiej sygnałówce piszesz?? Przecież nie mam tam gdzie idzie zasilanie innych kabli. idą tam tylko kable do głosników do prawej strony, a to juz sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po srodku mam rca
i może to jest cały problem, weź jakieś inne kable sygnałowe i podłącz tak na "sztuke" i sprawdź czy zakłócenia nadal będa występowały, chodzi o to żebyś sprawdził czy właśnie te kable ktore ida po środku nie "zbierają" zakłóceń z boków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OK. Może zacznijmy od początku, bo już sam nie wiem czy dobrze piszę. Aku mam z tyłu więc zasilanie nie idze prawym progiem(idą tam kable tylko do alternatora z przodu) potem kable rca lewą strona wraz z przewodami z głosników. Sprawdzałem już chyba wszystko,puszczałem przewody głosnikowe na skróty, zmieniałem rca, podpinałem inny piec, za każdym razem jak podkręce na wzmaku wiecej jak połowe to juz mnie wkur... gwizd :)

pod aku są podpięte jescze jakies dwa inne kable, które idą do przodu prawym progiem, może tu tkwi problem?

Jesli macie jeszcze jakies pomysły co z tym zrobic piszcie. z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeżeli już wszystko posprawdzałeś tak jak wcześniej pisaliśmy i napewno wyeliminowałeś przewody RCA to pozostaje podmiana radia (dalej wzmacniacza) na inne a jeśli to nie pomoże to sprawdzenie w innym samochodzie twojego sprzętu :rotfl:

Ponieważ może się okazać że np. masz uszkodzony alternator ale tego nie stwierdzisz bez jego wymiany, ale na początek trzeba wyeliminować wszystkie elementy systemu CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...