Skocz do zawartości

Sprzedam wzmacniacz Audio System Twister F2-300


Naix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Cena: 590zl
Stan: bdb, nic nie grzebane

Opis:
Witam, mam na sprzedaż bardzo mocny i przy tym "jakościowy" wzmacniacz jakim bez wątpienia jest Audio System Twister F2-300, stan techniczny oraz wizualny bdb co zresztą widać na real foto, posiadam do niego oryginalne pudełko oraz instrukcję. Włoski wzmacniacz o bardzo dobrych parametrach i wysokiej mocy. Nowy kosztuje 1500zł, sprzęt wysokiej klasy. Bardzo dobry do napędu mocnego subwoofera oraz wymagającego dużej mocy zestawu odseparowanego. Wysoki współczynnik tłumienia zapewnia dobrą kontrolę zarówno subwoofera jak i zestawu odseparowanego. Wzmacniacz posiada także wszystkie filtry, możemy odciąć pasmo jednocześnie z góry i z dołu przykładowo zasilając kick basy w zakresie częstotliwości np 35-120 Hz, filtry można oczywiście dowolnie regulować oraz jeżeli jest taka potrzeba to można je poprostu wyłączyć. Zachęcam do zakupu bo to bardzo dobry piecyk ;) U mnie zasilał początkowo woofery a w późniejszym czasie subwoofer i byłem z niego mega zadowolony, naprawdę świetny wzmacniacz z dobrym zejściem.

Dane techniczne:

  • Współczynnik tłumienia DF > 400 
  • 2 x 150 WRMS @ 4 Ohm
  • 2 x 250 WRMS @ 2 Ohm
  • 1 x 500 WRMS @ 4 Ohm bridge
  • 1 x 780 WRMS @ 2 Ohm bridge
  • Fuse: 2 x 30A
  • Wymiary(gł. x szer. x wys.): 220 x 320 x 50 mm

Zdjęcia http://tablica.pl/oferta/sprzedam-wzmacniacz-samochodowy-audio-system-twister-f2-300-ID1Jx0T.html Zdjęcia w lepszej jakości mogę wysłać także na maila.

 

Dane kontaktowe: PW, mail naix163@gmail.com lub gg 4542909

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...