Skocz do zawartości

genessis dual mono + stereo 100 czy sam zapco 300x


paczkowskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cda-9812rb, helix rs6 bez zwrotnic, zwrotnica sony xec-700 - takie klocki posiadam i zastanawiam się jak lepiej napędzić rs6:

- dokupić oryginalne zwrotnice do rs6 i podłączyć to pod zapco czy

- podłączyć aktywnie tw pod stereo 100, wf pod dual mono z podziałem przez zwrotnicę sony, którą posiadam

Obydwie opcje to podobny wydatek (zapco + zwrotnice helixa, albo dwa gienki). Autko dla żonki, opcja bez suba, furtki zrobione itp.

Opinie starych wyjadaczy mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aktywnie z tej zwrotki to kiepski pomysł. pasywka na seryjnej też kiepsko.

 

Njalepiej podjechac do kogos kumatego i zrobic dobrą zwrotkę szytą na miarę i miec spokoj :) minimum składowych systemu przynosi najlepsze efekty. Takie dodatkowe zwrotki aktywne nie za bardzo przypadły mi do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie się wydaje, że ta Alpina ma zwrotkę to po kiego jeszcze tam ta sony?

 

Ja bym ...  do Alpiny nie zapinał gienka (przynajmniej na górę) za to na zapco masz tylko 2 kanały i nie potniesz tego z radia, dodatkowo ona chyba jakimis czasami też dysponuje,  dlatego na początek poleciałbym z  zapco (nie chodzi mi o żadne profity ale w razie draki zapcola zazwyczaj szybciej sprzedasz) wofersony pociął od dołu zwrotką piecyka od góry z radia (nie wiem czy radio dysponuje taką możliwością w 2 drogach wypadałoby aby cięło do jakichś 3000Hz u góry) a wysokotonowe spróbował obciąć pasywnie. Opcja wybrana jako tańsza bo zwrotnice na TW to Ci ktoś za pare złotych skleci a na wofery już trzeba sporo więcej liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do...Tworek :rotfl: .

 

P.S. potrzebujesz wedle mojej koncepcji tylko 1 cięcie z radia.

 

 

edit wyczytałem w sieci

" "zwrotnica" 9812rb pozwala tylko na podział pasma w zakresie od 20 do 200 hz. Czyli tyle tylko żeby pociąć pasmo między zestawem przednim a sub'em"

2 drogi w pasywce to do przełknięcia może dobrze kumasz dokupić te oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...