Skocz do zawartości

akumulator do passata 1,9 tdi


laser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Jak już ktoś wspomniał, jak dbasz tak masz, dbajmy o ładowanie i kupujmy takie pojemności by altek dał rade je doładować.

 

Bardzo dobry tok myślenia...niektórzy ładowali większe altki i aku później im siadały...jeżeli byś chciał to podaj mi na pw vin to w poniedziałek postaram się żebyś miał rozkodowany vin przez znajomego w aso więc będzie podane jaki miałeś wsadzony w fabryce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od 2004 roku tak by duzo sie zmieniło w akumulatorach?

Jak pokazuje nam życie, zwłaszcza samych aku - chyba dużo.

Słuszna uwaga, dbanie o baterie to ważna sprawa, ale przy instalacji CA i drobnej nieuwadze, można sobie go łatwo wykończyć.

Co innego, gdy bez dodatkowych gadżetów (CA, alarm) akumulator pada nam po dwóch latach, a przecież nie każdy ma możliwość doładowywania go prostownikiem np. pod blokiem, lub kobieta, która nie ma pojęcia o tym ma go doładowywać w domu co jakiś czas, bo jeździ do pracy 4km samochodem.

Ostatnio rozmawiałem z gościem, który sprzedaje akumulatory i pamiętam jego słowa "Kiedyś jak kogoś było stać na Centrę, to wsadzał do samochodu i w ogóle zapominał, że akumulator w samochodzie jest, a teraz wszystko to ten sam chłam, nieznacznie różniący się od siebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam Magmę (na start 3 lata gw).

 

Mam go chyba cztery lata. Jeździł w jednej beemce, później trochę w vito, teraz jeździ w obecnej beemce.

 

Dwa, czy trzy razy, jak miałem problem z pompą (zaworek płatał figle), to tyle się nakręciłem, że rozrusznik jeb...ł jak cholera, a aku dalej kręcił (a w końcu ma czym kręcić- tds).

 

Naprawdę byłem w szoku, że dał radę tyle kręcić! Jeśli wytrzyma jeszcze trochę, to następny aku też będzie magmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...