Skocz do zawartości

Sprawdzone metody na kaca


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie kac to pojecie egzotyczne, mam go tak żadko że jak pije to mi nawet przez mysl nie prżejdzie ze moge zdychac na drugi dzien. Czy to jak palilem w czasie picia czy tez nie, to nie robilo to na mnie specjalnej roznicy. Mojej zonie to sie srednio podoba, no ale coz zrobic.... Wczoraj z tesciem i szwagrem wypilismy 2,2 litra Finlandii, dzisiaj czuje sie jakbym nic nie pil...no ale wczoraj to prawie na czworaka wychodzilem z gosciny:) ahhh te Święta:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla mnie kac to pojecie egzotyczne, mam go tak żadko że jak pije to mi nawet przez mysl nie prżejdzie ze moge zdychac na drugi dzien. Czy to jak palilem w czasie picia czy tez nie, to nie robilo to na mnie specjalnej roznicy. Mojej zonie to sie srednio podoba, no ale coz zrobic.... Wczoraj z tesciem i szwagrem wypilismy 2,2 litra Finlandii, dzisiaj czuje sie jakbym nic nie pil...no ale wczoraj to prawie na czworaka wychodzilem z gosciny:) ahhh te Święta:)

 

zalezy tez co pijesz ;) wez w takiej porcji wypij Bols'a to do nowego roku bedziesz cierpial :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy tez co pijesz ;) wez w takiej porcji wypij Bols'a to do nowego roku bedziesz cierpial :P

 

ja utylizuję wszystko... no prawie wszystko :) po Bolsie morde wykreca, ale jakoś nie wybrzydzam:) mocne trunki często utylizuję, za to bardzo mało piwa żłopię, bo mi teraz nie smakuje... no chyba, że trawę koszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie pije :/ Po ostatnich ekscesach to nic mi nie wchodzi! Zatrucie totalne :( A jak widzę kieliszek to mdli mnie na sam widok.... bleeehhhh

 

A na mojego kaca niema ratunku.... no może Truck o godzinie 15 "rano" i tekstem "to tylko 2 pierścienie wyfrezujemy" :rotfl: Truck pamięta, dobrze wtedy miałem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją sprawdzoną zasadą jest na koniec picia opier.... jakiegoś kebaba albo jakas mase, bo jak się położę pusty spać to jest ciężko na drugi dzień.

A czy ktoś z was ma taki problem że po rudej umiera wyjątkowo ? Lubię chlapnąć to i owo ale wiadomo od czasu x zaczęło sie pić coraz więcej łychy.

To jedyny alko po którym na drugi dzień mam kaca mordercę po prostu nic nie pomaga absolutnie a ja bym wszystkich pozabijał najchętniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję przed samym spaniem wypić dużo wody, najlepiej z tą musującą witaminą C, u mnie zazwyczaj działa ( o ile nie zapomnę)

 

drugi sposób to z rana jakieś piwko, lub 2, ewentualnie drink, ale to grozi powrotem to stanu wczorajszego, kontynuowanie imprezy i ten sam problem z którym walczyliśmy następnego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi sposób to z rana jakieś piwko, lub 2, ewentualnie drink, ale to grozi powrotem to stanu wczorajszego, kontynuowanie imprezy i ten sam problem z którym walczyliśmy następnego dnia

O i to jest zarąbisty sposób na kaczora :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi sposób to z rana jakieś piwko, lub 2, ewentualnie drink, ale to grozi powrotem to stanu wczorajszego, kontynuowanie imprezy i ten sam problem z którym walczyliśmy następnego dnia :D

 

Sposób najlepszy, sprawdzony. Ja już 3 lata tak się leczę i jeszcze kac mnie nie dogonił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodnione jest, że neutralizuje w dużym stopniu skutki spowodowane nagłym zmniejszeniem ilości alkoholu w organizmie.

 

Przecie od początku mówie że najlepszy sposób to nie doprowadzać do kaca :P

 

NoN stoP BoMbA :P

 

PS. Dokładnie wiem co mowie ( nawet w tym momencie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...