Skocz do zawartości

Jaki dobry wzmak pod hx2? :) Sounstream Rubicon?


spit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są jeszcze Audisony VRX 1.500

 

A6 to piec raczej poukładany, jakościowy. 1200 osiąga w 1ohm więc juz nie rozbudujesz instalki o drugi taki głośnik na tym mono. Dla takiego potwora może być również za "subtelny" jeśli ma to być instalka z budżet przodem i kolosem w bagażniku. Tutaj potrzeba brutalniejszego pieca - RF klasy BD który podałem jako przykład chyba najbardziej odpowiada.

 

Są jeszcze t10001, które według pomiarów maja wiecej w 1ohm niż DLS

 

 

 

Wystarczy napisać w dziale kupię ogłoszenie.

 

 

no jesli trafilby sie jakis DLS A6 to mysle ze na niego padl by wybor :)

Popatrze w takim razie na tego Audisona :) kiedys mialem stycznosc z audisonem 4 kanalowym... nie pamietam juz jaki dokladnie to byl ale bodaj model Audison LRx 4.1k i powiem szczerze ze dosc przyjemnie gral :)

 

Z tego co pamietam to seria VRX byla zdecydowanie lepsza seria niz LRX? Tak?

 

 

Co do budzetowego przodu to juz pisze co bedzie grac z przodu:

- jednostka sterujaca to Alpine CDA 9835

- wzmacniacz ktory zasila przod to JL Audio 450/4

- za dzwieki wysokotonowe odpowiedzialne sa tweetery Seasa Lotusa Reference

- weefer jaki zastosowany jest to DLS R6A

- zwrotnice oryginalne z zestawu Seasa Lotusa Reference

- kable 70 mm2 plus inne bajery ktore sa w takim setupie wymagane :)

 

Wiec setup taki sobie... moze kiedys dojdzie jakis dodatkowy srednia albo poprostu zostanie zastosowany calkiem inny woofer. Ale to juz nie ode mnie zalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steg K2.02/03/04 w zależności od kasy jaką możesz wydać . Brax 2.200 , ARC 2300 SE

 

 

z Braxa to raczej X2000 z małym modem zasilania, to jedyny stary piec tej stajni co ma stabilność też i w 2ohm. Testowałem też 2000.2 oraz GE i osobiście mi najbardziej przypadł do gustu 2000.

 

Kurcze brax? To mi sie wydaje ze to juz naprawde hi-endowe propozycje... instalka nie jest na tyle mocna... po za tym tutaj przeszkoczy sie budzet ok 1500zl przez co zaczyna sie robic problem glownie finansowy oraz dostepnosci tych modeli w uzywce...

 

Natomiast co do gienka to ktory model masz konkretnie na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genesis M250? :D

 

Cudo:) Opchnąłem ostatnio takiego nawet w zakładanym budżecie. Jednak bardzo ciężko o ten model. Sam długo szukałem.

 

Propozycji dużo i pewnie większość by spełniła oczekiwania. Trzeba kupić i słuchać, a jak coś nie podejdzie to zmienić. Piecyki klasowe, ale istnieje małe ryzyko, że mogą się nie wpasować w system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo:) Opchnąłem ostatnio takiego nawet w zakładanym budżecie. Jednak bardzo ciężko o ten model. Sam długo szukałem.

 

Propozycji dużo i pewnie większość by spełniła oczekiwania. Trzeba kupić i słuchać, a jak coś nie podejdzie to zmienić. Piecyki klasowe, ale istnieje małe ryzyko, że mogą się nie wpasować w system.

 

Pamietam kilka lat temu ze sam kiedys polowalem na ten wzmak... ale po jakims czasie moje poszukiwania zaprzestalem z racji ze nie znalazlem:) a na nowego to nawet mnie nie bylo stac pomyslec:) natomiasst co do tego, ze sprzedales faktycznie po dobrych pieniadzach to masz racje bo znalazlem Twoje ogloszenie.. coz szkoda ze tematu wzmaka nie poruszylem z kumplem wczesniej bo bysby jakos sie dogadali:)

 

Ogolnie po ostatnich ustalenia jestesmy coraz blizej decyzji ze raczej cierpliwie szukamy DLS'a A6 w zakladanym budzecie z pewnego zrodla (o ile wogole takie istatnieje, swego czasu byla obiegowa opinia ze tego wlansie dlsa lub bardzo czesto i gesto robic male chinskie raczki? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na forumowej giełdzie kicx 800zł ceniony 2kw w 1ohm warto? na allegro jest kenwood bardzo ładny piec pytanie tylko jak gra? ceni go 700zł.....

 

I myślisz, że komuś będzie chciało się specjalnie dla ciebie szukać w giełdzie i na allegro dwóch piecy, których podałeś tylko marki i cene, żeby odpowiedzieć na twoje głupie pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...