Skocz do zawartości

Micro Precision s7 tweeter


Wojtek234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów.Od bardzo dawna jestem wielbicielem car audio jak i home audio.Kupiłem ostatnio drogą wysyłkową takie oto tweetery jako prawie nowe. no ale na konektorach mają slady lutowania ,jeden z nich jest wyrażnie przegrzany.nie sprawdzałem jeszcze jak grają ale zanim to zrobie chciałbym sie dowiedzieć,czy takie przegrzanie nie uszkodziło głośnika,czy będzie miało wpływ na jego gre?

post-5138-0-27558100-1355141472_thumb.jpgpost-5138-0-79004900-1355141566_thumb.jpgpost-5138-0-59879700-1355141639_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z nich jest wyrażnie przegrzany.nie sprawdzałem jeszcze jak grają ale zanim to zrobię chciałbym się dowiedzieć,czy takie przegrzanie nie uszkodziło głośnika,czy będzie miało wpływ na jego grę?

Podłącz i sprawdź,przy nieuważnym lutowaniu są problemy z cieniutkim jak włos kabelkiem wewnątrz obudowy.Dość częsta przypadłość,stosunkowo łatwo to w razie czego naprawić.Twoje wyglądają OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem prowizorycznie i grają chyba dobrze w porównaniu z slk rainbow nawet bardzo dobrze no ale i tak będą musiały poczekać na instalacje bo samochód nie gotowy a i woferów brak:czy seria 7,16 to jedyny słuszny wybór?Jak to właściwie jest z używanymi,paroletnimi tweeterami?Czy w miare upływu czasu głośnik gra gorzej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w posiadaniu kolumn podłogowych z aluminiową kopułką, kupiłem je używane ładnych pare lat temu i jak do tej pory nic sie nie zmieniło w ich grze Góra jest tak samo detaliczna,szczegółowa.Wie ktoś jak to sie przekłada na jedwabną kopułką?Tweetery będą zasilane zapco studio 150,Zródło alpine cda9835
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek twoim zdaniem 5.16 gra fajniej od 7.16?A może by tak średniaka dołożyć z tej samej stajni?W domu gra 3 way i takiego brzmienia szukam.W starym aucie zanim dokonał żywota grał 2 way tylko rainbow sax ale aktywnie;brakowało mi tam średnicy,przestrzeni i detali troche wszystkiego,ogólnie chce bardziej wyrafinowany dżwięk do muzy instrumentalnej,jazzu.Oprócz zapco s 150 w drodze jest zapco s 300,a w domu jeszcze audison vr209.o jakich grajkach prócz 5.16 można by pomyśleć coby ładnie zgrać z resztą towarzystwa? Rzeczy jak najbardziej używane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...