Skocz do zawartości

co do Moreli tempo 6


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już nadmieniłem w temacie "kupie" i przepraszam za pytanie SCA Team bo kłudka słusznaw sumie mam problem. Dziękuje wszystkim za wasze propozycje, ale jest ich tyle ze sam nie wiem co mam wybrać. Jest do kupna Alpine 3544 oraz 3549, RF Prime 300.4, RF Punch 401s, Kenwood Kac 626, Audio Gods USA100x Competition Series, Steg K, Infinity Refrence RA 5004. Co byście wybrali nie chodzi tu aby się kłucić czyj jest lepszy bo gdzybym miał kase wziął bym wszystkie. Tylko który by był z nich najlepszy lub najbardziej odpowiedni. Słucham jak juz kiedyś nadmieniałem hip-hopu, trance, techno. Ogólnie wszystkiego ale najczęsciej tego co wymieniłem. Stawiam piwko temu co pomoż najbardziej :D:D:D:D

PS. Możliwe że kiedyś chciał bym wykorzystać ten piec pod sobwoofer, ale nie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście kenwood pod morele nie podchodził, za spokojny był. Z kolei na łagodny tweet tempo fajnie na początek spisuje się alpine. Reszty nie słyszałem, aczkolwiek między kenem, a alpiną dla mnie górą byłaby alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...