Skocz do zawartości

u-Dimension Jr. 5-390 czy u-Dimension Jr. 4-300 ktory wybrac


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Ktory wzmak bylby lepszy??????

 

 

u-Dimension Jr. 5-390 Wzmacniacz u-Dimension Jr. 5-390 PROMOCJA importer (2809199594) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

czy

 

u-Dimension Jr. 4-300 Wzmacniacz u-Dimension Jr. 4-300 PROMOCJA importer (2837012057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

 

Wzmacniacz ma napedzac przednie glosniki Morel tempo 6 oraz tylnie hertz dsk 165

 

Prosze o opinie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ten u-Dimension Jr. 5-390 bedzie w stanie zasilic dosyc solidnie w/wymienione glosniki ??????

u-Dimension Jr. 5-390 jest slabszy o 10w ale 5-cio kanalowy Moc wyj. RMS/4Ω: 4x40W+100WMoc wyj. RMS/4Ω: 4x40W+100W

u-Dimension Jr. 4-300 4-ro kanalowy Moc wyj. RMS/4Ω, nap. zasil. 13,8V: 4x50W (typowo: 4x54-57W *)

Wiec czy oplaci sie rezygnowac z tego dodatkowego kanalu ?????

u-Dimension Jr. 5-390 jest o 400zł drozszy

 

Pomoze ktos????Zalezy mi na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michallll tak sie zrobi tylko moje pytanie brzmi nieco inaczej..

 

Ktory wzmak bylby lepszy

 

pierwsze zamontuje glosniki w drzwiach jesli dzwiek mnie zadowoli to z tylu wogole nie bedze, w bagarzniku znajdzie sie jakis maly sub

 

michallll tak sie zrobi tylko moje pytanie brzmi nieco inaczej..

 

Ktory wzmak bylby lepszy

 

pierwsze zamontuje glosniki w drzwiach jesli dzwiek mnie zadowoli to z tylu wogole nie bedze, w bagarzniku znajdzie sie jakis maly sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 5 czy 4 kanalowka ? moim zdaniem ten piaty kanal nie ma sensu tym piatym kanalem za wiele nie zwojujesz a majac lekko mocniejsze 4 kanaly mozna lepiej kontrolowac przednie glosniki , zastanawolilbym sie nad bi-ampem w tym momencie, osobno napedzal twetery a osobno wofery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najnizsza seria u-dim , wiele bym sie nie spodziewal po nim , mialem wzmaka z serii glow (glow2075) , zbyt ostry ,ale byl moim pierwszym wzmakiem , z opinii slyszalem ze junior jest dobrym w miare lagodnym wzmakiem , nie sluchalem go i reki nie dam sobie uciac ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie tego juniora kupisz używki lepszej klasy. Na giełdzie masz np. Audio Arta 200.2 za 600 zł, stare dobre alpiny, genesisy, stegi, a ty chcesz wydać 1300 zł na to coś? To jak już się uparłeś to poszukaj używki, bo kupisz go za 400-500 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie tego juniora kupisz używki lepszej klasy. Na giełdzie masz np. Audio Arta 200.2 za 600 zł, stare dobre alpiny, genesisy, stegi, a ty chcesz wydać 1300 zł na to coś? To jak już się uparłeś to poszukaj używki, bo kupisz go za 400-500 zł.

Skoro kupowanie nowych jest tutaj powszechnym złem, to gdzie mieści się ta fabryka używek, bo niedługo może ich zabraknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki jeden co ma u siebie w piwnicy prawdziwe skarby :)

Jak niosą gminne wieści.

A to nie na pięterku ?:D

No właśnie - BYŁA

Tylko ciekaw jestem ile osób dzisiaj było by w stanie wywalić taką kasę jaką kiedyś te klocki kosztowały ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze u-Dimension Jr. 5-390 moge miec za pol darmo ( zeby nie powiedziec ze za darmo ) Moze watro zaryzykowac ?????

 

W takim razie jakej mocy sub do tego wzmacniacza???? ten piąty kanal ma 100wrms

Aha czy ten wzmak jest w stanie dosyc solidnie zasilic glosniki Morel Tempo 6 ???

Moze ktos prubowal takiej konfiguracji???

Prosze o odp.

Pozdrawiam srdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...