Skocz do zawartości

Jak pozbyć się wzmacniacza i wrócić do instalacji oryginalnej?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może trochę w brew Twojemu pytaniu ale nie lepiej wydać 100-150zł, kupić jakiś stary zacny piecyk i cieszyć się muzyką na trochę lepszym poziomie? Jeżeli w grę wchodzi ciągnięcie nowych kabli do głośników to wolałbym już zrobić tak jak napisałem tylko po to żeby zaoszczędzić czas i włożoną w to pracę. Ale najpewniej nie będziesz musiał ciągnąć nowych kabelków bo stare zostały w instalacji. Zobacz albo po wyciągnięciu radia czy wychodzą z kostki albo pod głośnikami - jeżeli są i nie były gdzieś po drodze przycięte to "jesteś w domu". Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączone mam to tak: http://www.strefacaraudio.pl/topic/29954-piski-w-glosnikach-opel-omega/

 

chce sprawdzić czy bez wzmacniacza też będą piski w głośnikach, bo nie wiem czy radio mam do kitu czy wzmacniacz...

 

wgl to tak zadziała? dowiem się co mam zepsute jak podepnę radio do głośników prosto? bo mam wybór, albo radio za 350zł albo wzmak za 350zł ...

 

szkoda żebym kupił wzmacniacz jak radio zepsute i na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napiszesz zaraz temat że szukasz wzmacniacza do 300/400zł to trafi do kosza a Ty przytulisz karne punkciki i ostrzeżenia :wink: za 150-200zł kupisz już coś porządnego co nawet jeśli się okaże w tym przypadku nie potrzebne to i tak dobrze zrobi na przyszłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jeszcze nie zamknięty więc spróbuję pomóc. Otóż z tych które wymieniłeś to ......... ŻADEN!!! Zobacz nawet na forumowej giełdzie jest parę ciekawych wzmacniaczy za śmieszne pieniądze. Albo w dziele "przy piwie" w temacie "okazje na allegro". Z tych co wstawiłeś jakbym miał coś za karę wybierać to ten blaupunkt albo soniak. Chociaż nigdy nie słuchałem to firma bardziej do mnie przemawia niż boschmann. Lepiej celuj w stare serie alpine, kenwood, albo sony ale nie xpold!! Wszystko co "Made in Japan" jest dobre IMO:-) Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...