Skocz do zawartości

Nowy przepływomierz - jaki producent (zamiennik)


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem pare aut z nieorginalnymi, zamiennymi, tanimi przepływkami. I nie polecam. Pracuje jako mechanik w serwisie opla i zamienniki pokazują głupoty. Zdaża się że czasmi pochodzi dzień dwa a czasami i rok ale to jest loteria albo sie uda albo nie. Jak już nie chce się kupywać orginałów z logiem VW czy tam GM to polecam przepływki z Boscha. Są tańsze niżorginały a prawdopodobnie to samo tylko bez loga. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np: AUTLOG , TOPRAN

 

Szkoda Twoich ciężko zarobionych pieniędzy ... to jest dobre na sztukę, przed sprzedażą auta, jeżeli chcesz pojeździć to tylko vdo siemens,pierburg, bosch, ewentulnie magnetii mareli . Bardzo ważną rzeczą o której dużó osób zapomina / nie wie to przy okazji wymiana filtra powietrza na nowy, najlepiej markowy typu Knecht, Bosch, Mann, ewentualnie filtron, bo to często jest źródłem przyśpieszenia zużycia przepływki ( słaba filtracja, lub duże opory wew )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźmiesz 5 przepływomierzy oczywiście zamienników, i po wstawieniu samochód na każdej pracuje inaczej. Po swoim doświadczeniu takie elementy jak przepływomierz (tym bardziej ten drucikowy) oraz sonda tylko w oryginale i już 3 latka żadnego problemu nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takich pozytywnych przejść nie miałem przy żadnym zamienniku. Jednak nie wykluczam po prostu miałeś farta. Przy produkcji w chińskich rączkach jest zbyt wielka tolerancji błędy w produkcie końcowym.

Tak więc nadal podtrzymuję że oryginał to nie zamiennik i problemów z nim nie ma. Natomiast jeśli masz sklep motoryzacyjny blisko i możliwość wymiany części na odpowiadającą parametrami (czyt. działającą poprawnie) i sprzedawca zgodzi się wymienić (u mnie w miejscowości żaden sklep motoryzacyjny nie uwzględnia gwarancji części elektronicznych) to można popróbować, zawsze to jakaś alternatywa cenowa w stosunku do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...