Skocz do zawartości

Co mi o nim powiecie powiecie :)


Bass Reflex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

interesuje mnie zakup tego radia i chciałbym żebyście mi podsunęli parę opini na jego temat (chodzi mi o osoby które może miały z nim styczność ) i najważniejsze :wink: czy jego cena jest adekwatna do jego specyfikacji

Chciałbym tez wiedzieć czy na tym radiu można rozwinąć dobry system CA

z góry dzięki i pozdrawiam

 

http://allegro.pl/jvc-kd-r731bt-f-vat-wys-24h-gw-pl-pilot-usb-bt-i2745774907.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby czego oczekujesz?

Jedna z nielicznych zabawek posiadające wodotryski..

Zapomniej o 24bit przetworniku -to po pierwsze - to 1bit przetwornik o 24bit próbkowaniu.

Masz masę bajerów, usb, bloototh, i mase bajerków. Kolorów jak na tęczy, Klasa? Taka jak inna tej naszej obecnej chińskiej technologii..

Grać? Zagra.. Ale kokosów to nie ma co w nim szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczekuje opini na temat jak to gra ? ponieważ nie miałem styczności z tym sprzętem ..... (zauważyłem ze na tym forum jak sie jest nowym forumowiczem jest się zaraz sprowadzonym do parteru... chodź bys nie wiadomo ile czytał tutaj postów , faqow Nazara nie jest sie wstanie wszystkiego ogarnąć ... masakra wystarczy ze cos zle napiszesz to juz albo temat jest zamknięty albo użytkownicy cie pojada jhak po szmacie :( przykro aż się robi ...zamiast pomoc żółtodziobom żeby chodź coś skumali to lepiej napisać zapraszamy do lekturki itp ... dobra dzięki za pomoc

 

dziękuje tego było mi trzeba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...