Skocz do zawartości

Pioneer DEH-1430R czy to dobry sprzęt?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy i nie za bardzo znam się na sprzęcie. Kupiłem Renault Clio w którym jest zamontowany ten radioodtwarzacz. Nie wiem czy jest to sprzęt godny tego, żeby go zostawić i wymienić głośniki (mam na oku Helix Blue) czy może jest to niski model i wartro go wymienić na coś nowszego z MP3. Znalazłem jakieś aukcje Alledrogo i sprzedający pisali, że to wysoki model ale czy sprzedającym można wierzyć jak samemu nie ma się wiedzy :hyhy: . Ponadto do tego sprzętu nie potrafię znaleźć żadnej instrukcji pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o RCA to ani suba ani wzmacniacza raczej nie planuję. Dzięki za info, że to niski model. A tak z inej beczki czy gdybym teraz kupił jakieś nowe radyjko tak do 300zł to czy odczuję poprawę dźwięku czy trzeba byłoby kupić jakąś używkę, a jeżeli tak to co zaproponowalibyście tak do 200-300zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz czegoś w granicach 200zł - to nie wiem czy dużo ci to da, jak masz fabryczne głośniki w drzwiach. Pytanie czy drzwi są wytłumione. Jak drzwi mają fabryczne komponenty i nic nie będziesz zmieniał-to nie wiem czy jest sens by ruszać radio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam włożone w drzwi i deskę Helix Blue 165mm, drzwi nie są wygłuszone ale na wiosnę może trochę je poprawię jak dam radę zdjąć tapicerkę z drzwi z moimi predyspozycjami niszczycielskimi. Po wymianie głośników gra to lepiej ale głośniki nowiutkie nie wygrzane więc jeszcze trochę się poprawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz czegoś w granicach 200zł - to nie wiem czy dużo ci to da, jak masz fabryczne głośniki w drzwiach. Pytanie czy drzwi są wytłumione. Jak drzwi mają fabryczne komponenty i nic nie będziesz zmieniał-to nie wiem czy jest sens by ruszać radio

 

Kilka razy powtórzyć? Zasadniczo co chcesz usłyszeć? Nie raczyłeś poczytać chyba niczego. Względem jakiego wzoru mamy ci udzielić odpowiedź?

Alfa czy Omega?

Radio jak radio - w tych przedziałach nie ma czego porównywać to jak zastanawianie się czy maluch ma być biały czy czerwony a szukasz różnicy w prędkości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...